2023-10-16 - 2023-10-20

GITEX 2023

DUBAI WORLD TRADE CENTRE

Sheikh Zayed Rd - Trade CentreTrade Centre 2 - Dubai - Jungtiniai Arabų Emyratai Dubajus, Jungtiniai Arabų Emyratai

GITEX 2023

GITEX technology week - tai be konkurencijos didžiausia technologijų paroda Jungtiniuose Arabų Emyratuose, turinti net 42 metų patirtį. Parodoje eksponuojami kompiuteriai, robotai, superautomobiliai ir naujausi išmanieji telefonai. Puiki galimybė visuomenei ir technologijų prekybos žmonėms pamatyti futuristiškiausius išradimus pasaulyje ir išvysti naujausias tendencijas. Parodos metu vyks įvairios konferencijos kibernetinio saugumo, duomenų ekonomikos, skaitmenizacijos, energijos ir kitomis temomis.

GITEX 2022 metais vykusioje parodoje savo produkciją pristatė daugiau nei 5000 įmonių. Lankytojų srautas – įspūdingas! Paroda kasmet pritraukia ~100 tūkstančių profesionalų.

Kartu vykstantys renginiai:  

  1. AI Everything (spalio 16 – 20 dienomis) – vyriausybės vadovaujamas aukščiausiojo lygio susitikimas, kuriame pristatoma JAE patirtis dirbtinio intelekto (AI) srityje ir dalijamasi naujausiais ekspertų iš viso pasaulio pasiekimais. Renginiu siekiama skatinti iniciatyvas, bendradarbiavimą, partnerystę ir proveržį dirbtinio intelekto kūrime.
  2. North Star Dubai (spalio 17 – 20 dienomis) - demonstruoja visą technologijų produktų ir paslaugų spektrą, suteikdama 360 laipsnių platformą investuotojams ir pirkėjams, kad jie rastų ieškomą sprendimą. Čia bus pristatoma: 5G ir telekomunikacijos, dirbtinis intelektas ir robotika, BIG DATA ir analizė, debesų paslaugos, kodavimas ir plėtra, duomenų centrai ir duomenų valdymas, fintech, finansai ir elektroninė prekyba, ateities mobilumas ir transportas, kibernetinė sauga ir daugybė kitų technologinių atradimų!
  3. Global Devslam (spalio 16 – 20 dienomis) – įtakingas inauguracinis renginys, suburiantis pasaulines kodavimo bendruomenes, perspektyvius talentus, technologijų įmones ir vyriausybines institucijas, kurios kuria ateities naujoves. Renginio tikslas - tobulinti, išplėsti ir sudaryti sąlygas viešojo ir privataus sektoriaus įmonėms bendradarbiauti, skatinti užmegsti ryšius su pasauliniais programuotojais, kūrėjais, programuotojais, duomenų mokslininkais, „DevOps“ ir programinės įrangos inžinieriais.
  4. Fintech Surge (spalio 16 – 20 dienomis) – didžiausia ir naujausia Fintech platforma MENA regione. Šiais laikais finansai ir technologijos – neatsiejami. Bankai, draudimas, teisė, investicijos, buhalterija bei auditas – viskas čia!
  5. XVERSE (spalio 16 – 20 dienomis) - metaverasijos paroda.

Susisiekite

Justė Bliujūtė

Justė Bliujūtė

Projektų vadovė.

Telefonas
+37061144772
El. paštas
juste@autare.lt