2024-09-15 - 2024-09-16

GOURMET SELECTION 2024

PORTE DE VERSAILLES

1 Pl. de la Prte de Versailles, 75015 Paris, Prancūzija Paryžius, Prancūzija

GOURMET SELECTION 2024

UAB Autarė kviečia Jus apsilankyti tarptautinėje specializuotoje gurmaniško maisto ir gėrimų  PARODOJE Paryžiuje (Prancūzija)!

„Gourmet Selection“ pastaraisiais keliais metais tapo pagrindine paroda profesionalams, dirbantiems gurmaniško maisto srityje. Tai vienintelė specializuota paroda, siūlanti aukštos pridėtinės vertės gurmaniškų produktų asortimentą. Renginyje itin platus maisto patiekalų, gaminių ir produktus pasirinkimas visiškai patenkina premium klasės maisto žinovų, gurmanų lūkesčius, kurie įsigyja produktų konditerijos prekių parduotuvėse, arbatinėse, šokolado parduotuvėse, vyno parduotuvėse, specializuotose gurmaniško maisto parduotuvėse, viešbučiuose, restoranuose ir kt.. Paroda kasmet pasitinka maždaug 4 000 gastronomijos srityje dirbančių pirkėjų specialistų, o parodoje sudalyvauja apie 350 dalyvių, pristatančių gurmanišką maistą, vynus ir stipriuosius gėrimus, kasdienius ir ypatingoms progoms skirtus maisto gaminius. Parodos metu vyksiantis konkursas „Gourmet Selection Best Of“ iš parodos dalyvių siūlomų asortimentų išskiria skaniausius, originaliausius ar novatoriškiausius puikius maisto produktus dalyvių pasiūlytuose asortimentuose. Renginyje taip pat vyks diskusijų forumai, kur bus diskutuojama apie tai kaip kurti verslą šioje srityje, kaip jį perimti, bus dalinamasi patarimais ir geriausia praktika.

 

„Gourmet Selection“ renginys suburia gurmaniško, reto, regioninio, egzotinio, etninio maisto produktų gamintojus ar platintojus, selektyvių pakuočiu, dovanų rinkinių gamintojus. Dalis produktų ir gaminių yra turintys ekologiškumo sertifikatą, dalis paženklinti SKVN/SGN. Specialus ženklinimas suteikia produktui pridėtinę vertę, kelia vartotojo pasitikėjimą produktu.

 

Parodos sektoriai ir produktų grupės:

Pikantiški bakalėjos produktai: pagardai, prieskoniai, druska, pipirai, actas, makaronai, ryžiai, krekeriai, čatnis, garstyčios, aliejus, konservai ir kt.

Saldūs bakalėjos produktai: sausainiai, šokoladas, pyragaičiai ir pyragaičiai, konditerijos gaminiai, medus, užtepėlės, cukruoti vaisiai, uogienės ir kt.

Alkoholiniai gėrimai: alus, sidras, vynas, spiritiniai gėrimai, likeriai.

Delikatesai: foie gras, dips, paruošti patiekalai, regioniniai ir etniniai patiekalai.

Stalo reikmenys ir pakuotė: dekoravimas, pakuotė, indai, virtuvės reikmenys, dovanų rinkiniai.

Gėrimai: vaisių sultys, arbata, kava, žolelių arbata, vanduo, kakava.

Mėsos gaminiai: vytinta mėsa, terrinas, kumpis, paštetas, mėsa.

Jūros gėrybės (šviežios arba konservuotos): sardinės, tunas, lašiša, jūros dumbliai, ikrai.

Vaisiai, daržovės ir gėlės: valgomosios gėlės, grybai, trumai.

 

Daugiau apie parodą skaitykite: https://en.salon-gourmet-selection.com/

 

Susisiekite

Gintarė Zlatkienė

Gintarė Zlatkienė

Projektų vadovė

Telefonas
+37067936330
El. paštas
gintare@autare.lt