2024-11-20 - 2024-11-23

Growtech Eurasia 2024

Anfaş Expo Center - Antalya / Türkiye

Soğucaksu Mahallesi, Antalya Expo Center Antalya science and technology expo center, Pınarlı Beldesi,, Aksu/Antalya, Turkey Antalija, Turkija

Growtech Eurasia 2024

UAB “AUTARĖ” kviečia Jus dalyvauti tarptautinėje šiltnamių, žemės ūkio technikos ir technologijų mugėje Antalijoje (Turkijoje)

(Daugiau apie parodą sužinosite: https://www.growtech.com.tr/en/home.html)

Growtech Eurasia 2024 –  tai tarptautinė šiltnamių, augalų ir daržovių priežiūros, žemės ūkio ir naujausių technologijų paroda vykstanti kasmet nuo 2000 metų.

Praėjusioje parodoje dalyvavo 510 savo produktus ir paslaugas pristatantys dalyviai. Prekybos šou dalyviai užėmė 21260 m2. plotą. Galimybe dalyvauti „Growtech Eurasia” ir sužinoti apie naujausias ūkininkavimo technologijas pasinaudojo 53 640 lankytojai.

Pagrindiniai parodos sektoriai:

ŽEMĖS ŪKIS IR ŠILTNAMIAI: Šiltnamio technologijos; Plastikas ir kitos medžiagos; Augalų priežiūra; Daržovių auginimas; Auginimo aplinka; Augalų apsauga; Danga; Žemės ūkio technika; Produktų gamyba ir pakavimas; Oro tarša; Automatikos sistemos; Daržovių sėklos; Lauko augalai; Aklimatizacija; Šiltnamių automatinės sistemos; Augalų vystymasis; Laistymo sistemos ir siurbliai; Vaisių darželiai; Bitės.

GĖLĖS: Gėlių šiltnamiai; Skintos gėlės; Dekoratyvinės gėlės; Importas ir eksportas; Medelynai; Sodo puošmenos; Dekoratyviniai augalai; Sėklos ir daigai.

PASLAUGOS: Finansai; Tyrimai; Rinkodara; Konsultavimas; Spauda; Projektai; Laboratorija; Biologinė apsauga; Dovanos.

 

Susisiekite

Gintarė Zlatkienė

Gintarė Zlatkienė

Projektų vadovė

Telefonas
+37067936330
El. paštas
gintare@autare.lt