2024-06-09 - 2024-06-12

Guangzhou International Lighting Exhibition 2024

China Import And Export Fair Complex

No.380, Yuejiang Zhong Road, Guangzhou, China Guangdžou, Kinija

Guangzhou International Lighting Exhibition 2024

UAB “Autarė” kviečia Jus apsilankyti tarptautinėje apšvietimo parodoje Guangdžou (Kinijoje)

(Plačiau apie parodą skaitykite: https://guangzhou-international-lighting-exhibition.hk.messefrankfurt.com/guangzhou/en.html )

Guangzhou International Lighting Exhibition 2024 – tai tarptautinė apšvietimo technologijų paroda, vykstanti kasmet nuo 1995 metų.  Ši paroda yra komunikacijos ir informacijos platforma apšvietimo technologijų industrijoje ir parodos lankytojams siūlo išsamią informaciją apie naujausias inovacijas, tendencijas, produktus ir paslaugas įvairiose srityse. Paskutinėje parodoje apsilankė daugiau nei 128 000 žmonių iš 133 šalių, parodoje dalyvavo daugiau nei 2600 eksponentų.

Pagrindiniai parodos sektoriai: Apšvietimo aksesuarai, komponentai ir įranga ( aksesuarai, LED pakuotės komponentai, elektroniniai komponentai, optiniai komponentai, matavimo įranga, LED pakavimo įranga, Bandymo įranga); LED technologija (elektriniai žibintai, LED ir apšvietimo šaltiniai, maitinimas ir elektronika, LED specialiosios programos); Šviestuvai (dekoratyvus, gyvenamasis, pramoninis, miesto, architektūrinis, išmanusis apšvietimas, LED ekranai ir ženklai)

Susisiekite

Gintarė Zlatkienė

Gintarė Zlatkienė

Projektų vadovė

Telefonas
+37067936330
El. paštas
gintare@autare.lt