2021-11-07 ‒ 2021-11-09

GULFOOD MANUFACTURING 2021

DUBAI WORLD TRADE CENTRE

Sheikh Zayed Rd - Dubai - Jungtiniai Arabų Emyratai

VERSLO kelionių organizatorius “AUTARĖ” kviečia apsilankyti specializuotoje maisto pramonės, įrangos, perdirbimo ir pakavimo bei maisto logistikos parodoje GULFOOD MANUFACTURING 2021 ( Dubajuje, Jungtiniuose Arabų Emyratuose)

(Plačiau apie šią parodą rasite čia: http://www.gulfoodmanufacturing.com/ arba https://www.gulfood.com/)

GULFOOD MANUFACTURING 2021 – tai tarptautinė maisto pramonės, įrangos, perdirbimo ir pakavimo bei maisto logistikos paroda, pirmą kartą surengta 2014 metais. Bene viena didžiausių specializuotų Vidurio Rytų maisto pramonės, logistikos bei įrangos parodų. Kiekvienam apsilankiusiam, paroda suteikia puikias galimybes pamatyti įvairiausius produktus iš viso pasaulio. Čia taip pat bus proga pamatyti visas naujausias tendencijas ir technologijas nuo naudojamų žaliavų ir mašinų iki paruošto maisto ir restoranų / kavinių interjero. Parodos metu taip pat organizuojamos konferencijos, skirtos sužinoti apie naujausias šios pramonės tendencijas ir naujausius produktus.

Praeitų metų  surengtoje parodoje dalyvavo  1461 kompanijų iš 58 pasaulio šalių. Preliminariais duomenimis, parodą aplankė apie 30 tūkst. verslo atstovų iš įvairių pasaulio šalių.

Pagrindiniai parodos sektoriai: Maistas, Gėrimai, Aptarnavimo įranga, Maisto priedai, Perdirbimo ir pakavimo įranga, Viešbučių, restoranų ir kavinių įranga, Restoranų baldai, Šviestuvai, Maisto gaminimo įranga, Valgio tiekimo reikmenys, Kepimo krosnys, Šaldikliai, Maisto produktų perdirbimas, Pakavimas, Transportavimas, Sandėliavimas, Logistika.

 

 

Lankymo sąlygos

Bilietų kainos:

*Renginys nemokamas užsiregistravus

Susisiekite

Gintarė Zlatkienė

Gintarė Zlatkienė

Projektų vadovė