2022-09-07 ‒ 2022-09-11

HABITARE 2022

Helsinkio tarptautiniai parodų rūmai Messukeskus

Messuaukio g. 1, Helsinkis

Specializuota tarptautinė baldų ir interjero dizaino paroda “Habitare” - pati didžiausia, solidžiausia bei ilgiausiai rengiama baldų ir interjero paroda Suomijoje. Parodoje “Habitare” nuo 1970 m. pristatoma viskas, kas susiję su baldais ir interjeru. Parodos lankytojų grupės: vartotojai besidomintys interjero dizainu, dekoru, profesionalai, studentai bei žiniasklaida.

2019 metais parodoje “Habitare” dalyvavo 410 įmonių, parodą aplankė 58 000 lankytojų, iš jų 13 000 profesionalai, 650 žiniasklaidos atstovų. 32% lankotojų parodą aplankė pirmą kartą. 68% lankytojų- moterys. Net 90% parodos dalyvių liko patenkinti parodos organizavimu.

HABITARE sritys:
AHEAD – dizaino sritis, kurioje produktai eksponuojami parodos stiliumi. Minimalus konstrukcijų aukštis – 3 metrai. Parodos metu paviljono apšvietimas bus išjungtas.
FOLK – naujos idėjos interjero dekoratoriams. Vieta, skirta skirtingų erdvių spredimų demonstravimui bei prekybai.
DECOR & ANTIIKKI - namų dekoratorių rojus su puikiais radiniais. 

Tikslinės lankytojų grupės: interjero dekoravimo ir dizaino entuziastai, profesionalai ir nuomonės formuotojai, taip pat žiniasklaidos atstovai 

Parodoje eksponuojama:
Baldai, virtuvės, buitiniai prietaisai ir skaitmeniniai sprendimai, židiniai, interjero ir namų tekstilė, paviršinės medžiagos, vonios kambariai ir saunos, vaikų kambario interjero dizainas ir baldai, menas ir rankdarbiai, gyvenimo būdas, interjero dekoravimo medžiagos ir reikmenys, mokomieji leidiniai ir paslaugos, interjero aksesuarai ir paslaugos, apšvietimas, antikvariniai daiktai ir kt.

Dalyvavimo sąlygos

550 €

Registracijos mokestis

Į kainą įskaičiuota: įrašas į parodos katalogą, parodos katalogas, dalyvio kortelės (kiekis- priklausomai nuo kvadratūros, bendra parodos reklama.

127 €

1 kv.m. neįrengto parodinio ploto (nuo 1 iki 199 kv.m.)

Į kainą įskaičiuota: parodinio ploto nuoma, bendra apsauga, praėjimų tarp stendų valymas.

102 €

1 kv.m. neįrengto parodinio ploto (nuo 200 iki 399 kv.m.)

Į kainą įskaičiuota: parodinio ploto nuoma, bendra apsauga, praėjimų tarp stendų valymas.

nuo 225 €

1 kv.m. įrengto parodinio ploto

Į kainą įskaičiuota: ploto nuoma, sienelės, frizo lenta (be užrašo), kiliminė danga (kelios spalvos pasirinkimui, apšvietimas (1 šviestuvas kas 3 kv.m.), elektra, stendo montažas ir išmontavimas, valymas prieš parodą, pakvietimai į parodą.

Antkainis už konstrukcijas, viršijančias 3 metrus - nuo 450 Eur.

Kainos nurodytos be PVM

Susisiekite

Nida Venslovė

Nida Venslovė

Projektų vadovė

Telefonas
+37067094462
El. paštas
nida@autare.lt