2024-09-11 - 2024-09-15

HABITARE 2024

Helsinkio tarptautiniai parodų rūmai Messukeskus

Messuaukio g. 1, Helsinkis Helsinkis, Suomija

HABITARE 2024

Specializuota tarptautinė baldų ir interjero dizaino paroda “Habitare” - pati didžiausia, solidžiausia bei ilgiausiai rengiama baldų ir interjero paroda Suomijoje. Parodoje “Habitare” nuo 1970 m. pristatoma viskas, kas susiję su baldais ir interjeru. Kitų metų „Habitare“ tema bus „Together“, kuri akcentuos buvimą ir veikimą kartu, poreikį jausti bendrumą šiandieniniame pasaulyje, bus akcentuojama mūsų pareiga kartu rūpintis gamta ir vieni kitais.

Parodos lankytojų grupės: vartotojai besidomintys interjero dizainu, dekoru, profesionalai, studentai bei žiniasklaida.

HABITARE sritys:

Habi Kids – šioje teritorijoje galėsite smagiai prleisti laiką kartu su šeima – atsipalaiduoti ir pailsėti galėsite Habi Kids įsikūrusioje kavinėje.

Habitare Light – sritis pristato namų ir interjero apšvietimo gaminius ir naujoves bei apšvietimo tendencijas visiems besidomintiems apšvietimu: interjero ir apšvietimo dizaineriams, architektams, elektros dizaineriams, nekilnojamojo turto savininkams, plėtotojams, būsto bendrovėms, studentams ir žiniasklaidai.

Habitare Startup - naujoji parodos teminė sritis pristato daugybę patrauklių naujų ir būsimų dizaino įmonių, kurios pristato savo naujas kolekcijas.

Ethical Area – sritis pristato įmones ir produktus, kurie paremti etiniais principais ir siekiu, kad pasaulis būtų tvaresnis. Produktai, kurie gražūs tiek išorėje, tiek viduje. Produktai, kurių kilmė ir istorija žinoma.  

Tikslinės lankytojų grupės: interjero dekoravimo ir dizaino entuziastai, profesionalai ir nuomonės formuotojai, taip pat žiniasklaidos atstovai 

Parodoje eksponuojama:

Baldai, virtuvės, buitiniai prietaisai ir skaitmeniniai sprendimai, židiniai, interjero ir namų tekstilė, paviršinės medžiagos, vonios kambariai ir saunos, vaikų kambario interjero dizainas ir baldai, menas ir rankdarbiai, gyvenimo būdas, interjero dekoravimo medžiagos ir reikmenys, mokomieji leidiniai ir paslaugos, interjero aksesuarai ir paslaugos, apšvietimas, antikvariniai daiktai ir kt.

Pasiūlymai

HABITARE 2024

Dalyvavimo parodoje pasiūlymas
  • Nuo: 650
Užsakyti

2022 metais parodoje “Habitare” dalyvavo 392 įmonių, parodą aplankė 34 485 lankytojų, iš jų 6 943 profesionalai, 371 žiniasklaidos atstovai. 32% lankotojų parodą aplankė pirmą kartą. 68% lankytojų- moterys. Net 91% parodos dalyvių liko patenkinti parodos organizavimu.

Susisiekite

Justė Bliujūtė

Justė Bliujūtė

Projektų vadovė.

Telefonas
+37061144772
El. paštas
juste@autare.lt