2025-03-31 - 2025-04-04

HANNOVER MESSE 2025

parodų centre Hannover Exhibition Grounds Messegelände

Messegelände, Hanover, Germany Hanoveris, Vokietija

HANNOVER MESSE 2025

UAB „Autarė” kviečia apsilankyti industrinių technologijų parodoje HANNOVER MESSE 2025 Hanoveryje, Vokietijoje

Daugiau apie parodą rasite: http://www.hannovermesse.de/home 

HANNOVER MESSE 2025 – unikalus industrinių technologijų renginys, vykstantis kiekvienais metais Hanoveryje nuo 1947 m. Šiais metais Hannover Messe parodoje pagrindinis dėmesys bus skiriamas kiekvieno sektoriaus inovacijoms.
Praėjusioje parodoje 330 800 kv.m plote savo produkciją pristatė daugiau nei 2 500 kompanijų. Parodoje apsilankė apie 75 000 specialistų.

HANNOVER MESSE PARODOS:

INDUSTRINĖ AUTOMATIZACIJA – procesų, gamyklos, pramoninės statybos automatizacijos paroda:
•    Procesų automatizacija:
Automatizavimas ir IT sprendimai: Automatizavimo sprendimai; Integruoti spendimai verslo vadybai, planavimui, produktų planavimui, kontrolei; Logistika, SCM, SCO spendimai; Saugumas ir rizikos valdymas; Procesų optimizavimas.
Įrenginiai ir detalės, komponentai: Davikliai, matavimo įrenginiai; Svėrimo įranga; Analizatoriai; Pozicionieriai; Komunikacijų įranga ir komponentai; Elektroninės lempos.
Kontrolės sistemos: Žmogaus ir mašinų sąveika (HMI); Pramoniniai kompiuteriai; Procesų kontrolė, atviri ir uždari programiniai ciklai; Komunikacijų, monitoringo, apsaugos ir analizės sistemos.
Inžinerija, eksploatavimas, paslaugos: Integruotos planavimo sistemos; Inžinerija ir integravimas; Įdiegimo ir eksploatacijos paslaugos.
•    Gamyklų automatizacija:
Elektros inžinerija: Kontrolės technologijos; Matavimo technologijos; Reguliavimo technologijos; Pramoniniai kompiuteriai ir įranga; Tinklai; Pramonės komunikacijos; Bevieliai automatai; Įmontuojamos sistemos; Sensorinės sistemos; Paleidimo sistemos; Pavarų sistemos; Elektroniniai monitoriai; Testavimo įranga; “19 rack” sistemos; Magnetai.
Mechaninė inžinerija: Montavimas; Kėlimas; Robotai; Automatinio montavimo ir kėlimo sistemos ir komponentai; Produkcijos įranga; Pramonės technologijų paleidimo sistemos.
•    Pramoninės statybos automatizavimas.

MOTION, DRIVE & AUTOMATION – eksponuojamos elektrinės ir mechaninės energijos perdavimo ir kontrolės technologijos iš viso pasaulio taip pat hidraulikos ir pneumatikos inovacijos.

ENERGY – atsinaujinančios energijos, energijos šaltinių, perdavimo ir paskirstymo paroda:
•    Energijos technologijos: Energijos gamyba ir produktai; Jėgainės; Kogeneracijos sistemos; Motorai ir jėgos mašinos; Elektros energijos perdavimas, perdirbimas ir saugojimas; Energijos perdavimas; Energijos laidumas; Kontrolės įranga; Dažnio konvertavimas; Matuokliai; Saugos ir apsaugos sistemos; Įrengimai namų ūkiui; Technologijų sistemos pastatams; Energijos, dujų ir vandens tinklų įranga; Energijos infrastruktūra.
•    Atsinaujinanti energija: Vėjo energija; Saulės energija; Biodujos; Biomasė; Hidro energija; Geoterminė energija; Projektų planavimas; Paslaugos; Aksesuarai.
•    Hydrogenai ir variklių elementai.
•    Energijos pramonė: Elektros, dujų, vandens tiekimas; Energijos verslas; Energijos valdymas; Energijos programinė įranga; Konsultacijos; Elektroninis verslas; Finansinės paslaugos; Paslaugos energetikoje; Atliekų tvarkymo paslaugos; Šilumos tiekimas.

WIND – vėjo energijos gamybos technologijų, komponentų ir paslaugų paroda.

MOBILITEC – hibridai, elektros energijos technologijos, mobilios energijos saugyklos, alternatyvūs sprendimai.

DIGITAL FACTORY    – procesų integravimo ir IT sprendimų paroda:
Programinė įranga ir IT sprendimai: Įsigyjami ir naudojami produktai (PLM,CAD, PDM); Produktų ir procesų planavimas (ERP, MRP); Modeliavimas, imitacija; Gamyba (CAM, PMS, PPC); Automatizavimas (PLC); Kitas valdymas; Techniniai pardavimai (SCM); Paslaugos / Internetas.

ComVac – suspausto oro ir vakumo technologijų paroda.

INDUSTRIAL SUPPLY – pramoninės subrangos ir lengvasvorių konstrukcijų paroda:
•    Subkontraktai: Liejiniai; Kaltiniai dirbiniai; Paviršiaus ir lakštų formavimas; Nepjautinės metalinės dalys; Mašinų pjovimo dalys; Automatiniai komponentai; Montavimo detalės ir metalinės struktūros; Plastikinės detalės; Guminės detalės; Inžinierinės paslaugos.
•    Medžiagos: Plienas, aliuminis, kitos medžiagos; Keramika; Polimerai; Sudedamosios dalys.

SURFACE TECHNOLOGY – paviršiaus technologijų paroda.

CoilTechnica – vijų sukimo, transformatorių ir elektrinių variklių gamybos technologijų paroda:
•    Vijų produktai ir priedai: vielinės vijos, kabeliai; ritės; liejiniai;
•    Sukimo įrengimai, gamybinės sistemos (impregnavimo įrengimai, maišymo ir dozavimo sistemos, indukcinio šildymo sistemos, litavimo įranga, programinė įranga;
•    Testavimo, matavimo, diagnostinės sistemos: jutikliai; kompiuterizuotos testavimo sistemos; aukštos įtampos, izoliacijos testavimo įranga; pirminio ir antrinio testavimo sprendimai.
•    Izoliacinės medžiagos: daugiasluoksnės izoliacinės medžiagos, izoliacinė folija, juostos, vamzdeliai, tepalai.
•    Elektrotechninės dalys ir komponentai: dalys transformatorių ir variklių gamybai; magnetinio plieno lakštai.

INDUSTRIAL SUPPLY – kalimo ir metalo formavimo, pagamintų komponentų, sistemų ir mazgų paroda. Taip pat čia vyks aukšto rango paskaita ir diskusinis forumas, įvairios demonstracijos.

TYRIMAI IR TECHNOLOGIJOS – mokslinių tyrimų ir naujų technologijų pristatymo vieta:
Pagrindiniai moksliniai tyrimai; Taikomieji tyrimai; Paslaugos tyrimams ir technologijų plėtrai; Technologijų duomenų bazė.

HANOVERIO parodos metu vyks forumai, susitikimai, dalykiniai pokalbiai, paskaitos taip pat bus organizuojami nemokami technologiniai turai įvairiomis temomis: vėjo energijos, mobilumo technologijos, mechaninė inžinerija, pramoninė automatizacija, lengvasvorės konstrukcijos, medicininė inžinerija, efektyvios ir ekologiškos priemonės.

Susisiekite

Gintarė Zlatkienė

Gintarė Zlatkienė

Projektų vadovė

Telefonas
+37067936330
El. paštas
gintare@autare.lt