2024-04-13 - 2024-04-16

HKTDC Hong Kong Electronics Fair 2024

Honkongo konferencijų ir parodų centras

Hong Kong Convention and Exhibition Centre Hong Kongas, Honkongas

HKTDC Hong Kong Electronics Fair 2024

UAB “AUTARĖ” kviečia apsilankyti tarptautinėje elektronikos mugėje HKTDC Hong Kong International Lighting Fair 2024 Honkonge.

(Plačiau apie šią parodą rasite čia: http://www.hktdc.com/fair/hkelectronicsfairse-en/HKTDC-Hong-Kong-Electronics-Fair-Spring-Edition.html)

KTDC Hong Kong International Lighting Fair 2024– tai kiekvienais metais vykstanti tarptautinio masto elektronikos mugė Honkonge, rengiama nuo pat 2004 metų kartu su HKTDC International ICT Expo paroda. 2018 metais vykusioje elektronikos mugėje savo paslaugas bei produktus, įspūdingai pristatė 2940 dalyvių iš 20 skirtingų pasaulio šalių, o apsilankė 65,870 lankytojai iš 128 šalių ir regionų.

Didžiausia elektronikos mugė organizuojama HKTDC (Honkongo prekybos plėtros vadovų taryba ir parodų departamentas). Šioje mugėje pristatomi visi elektronikos produktai ir paslaugos, tokios kaip audiovizualiniai produktai, firminė elektronika, ekologiški produktai, pakavimo ir dizaino, navigacijos sistemos, naujausi išradimai, telekomunikacijų produktai ir bandymai bei apžiūros ir sertifikavimo paslaugos.

Pagrindiniai parodos sektoriai: Garso ir vaizdo, skaitmeninio vaizdavimo, elektroniniai priedai; Elektroniniai žaidimai; Elektronikos gamybos paslaugos (EMS); Elektroninių dalių ir komponentų bei gamybos technologijos; Sveikatos priežiūros elektronika; Buitinė technika; Transporto priemonės elektronika ir navigacijos sistemos; Biuro automatizavimo įranga; Asmeninių elektronikos prietaisų, apsaugos ir saugojimo sprendimai; Saugumo produktai; Telekomunikacijų produktai (bandymai, apžiūra ir sertifikavimas); Prekybos paslaugos.

Susisiekite

Gintarė Zlatkienė

Gintarė Zlatkienė

Projektų vadovė

Telefonas
+37067936330
El. paštas
gintare@autare.lt