2024-01-08 - 2024-01-11

HKTDC Hong Kong Toys & Games Fair 2024

Hong Kong Convention and Exhibition Centre

Hong Kong Convention and Exhibition Centre Hong Kongas, Honkongas

HKTDC Hong Kong Toys & Games Fair 2024

UAB “AUTARĖ” kviečia apsilankyti tarptautinėje žaislų bei žaidimų parodoje HHKTDC Hong Kong Toys & Games Fair 2024, Honkonge

(Plačiau apie šią parodą rasite čia: http://www.hktdc.com/fair/hkbabyfair-en/HKTDC-Hong-Kong-Baby-Products-Fair.html)

HKTDC Hong Kong Toys & Games Fair 2024 – tai tarptautinė žaislų bei žaidimų paroda Honkonge, vykstanti kas metus nuo 1975 metų. Preliminariais organizatorių duomenimis 2019 metais parodą aplankė net 55 800 lankytojų. Parodoje HKTDC Hong Kong Toys & Games Fair dalyvavo net 2110 dalyvių iš įvairių pasaulio šalių, o parodos plotas sudarė 51 036 kv.m.

Vaikų rinka yra viena sparčiausiai augančių rinkų visame pasaulyje, todėl ši paroda suteikia išskirtines galimybes iš arčiau pažvelgti į šį potencialiai augantį ir pelningą sektorių.

Pagrindiniai parodos sektoriai: 

  • Produktai kūdikiams: drabužiai ir batai kūdikiams; kūdikių priežiūros ir vonios produktai; vežimėliai ir priedai; patalynė ir kiti produktai; vaikiški baldai; motinos priežiūra; kūdikio saugumas; kūdikių žaislai ir veikla; kūdikių maistas ir maitinimo reikmenys; kūdikių dovanų rinkiniai.
  • Dovanos ir suvenyrai: vakarėlių reikmenys; apdovanojimai, dovanų pakavimas; dovanos/ dovanų rinkiniai/suvenyrai; menas ir kolekcionuojami daiktai; religiniai daiktai; vestuvių dovanos/aksesuarai; tabako aksesuarai; muzikos instrumentai ir dėklai.
  • Sporto prekės: sportinė apranga ir batai; dviračių sportas, automobilių lenktynės, jojimo reikmenys; alpinizmo/laipiojimo įranga/stovyklavimo reikmenys; plaukimo ir vandens sporto reikmenys; beisbolo, krepšinio, futbolo, tinklinio ir kt. reikmenys; žiemos sporto įranga; pačiūžos, riedučiai ir riedlenčių įranga; sportinių šautuvų įranga; sporto ir kūno formavimo įranga.
  • Žaislai ir žaidimai: virtualiosios realybės (vr) ausinės ir įrankiai; „steam“ žaislai, veiksmo figūrėlės, lėlės ir aksesuarai; menas ir amatai; balionai; mokomieji žaislai; elektroniniai žaislai; naminių gyvūnų žaislai; pliušiniai ir įdaryti žaislai.
  • Drabužiai: vyriški/moteriški/vaikiški drabužiai; motinystės drabužiai; etniniai drabužiai

 

Susisiekite

Gintarė Zlatkienė

Gintarė Zlatkienė

Projektų vadovė

Telefonas
+37067936330
El. paštas
gintare@autare.lt