2024-01-09 ‒ 2024-01-12

HKTDC Hong Kong Toys & Games Fair 2024 (data bus tikslinama)

Hong Kong Convention and Exhibition Centre

Hong Kong Convention and Exhibition Centre

UAB “AUTARĖ” kviečia apsilankyti tarptautinėje žaislų bei žaidimų parodoje HHKTDC Hong Kong Toys & Games Fair 2024, Honkonge

(Plačiau apie šią parodą rasite čia: http://www.hktdc.com/fair/hkbabyfair-en/HKTDC-Hong-Kong-Baby-Products-Fair.html)

HKTDC Hong Kong Toys & Games Fair 2024 – tai tarptautinė žaislų bei žaidimų paroda Honkonge, vykstanti kas metus nuo 1975 metų. Preliminariais organizatorių duomenimis 2019 metais parodą aplankė net 55 800 lankytojų. Parodoje HKTDC Hong Kong Toys & Games Fair dalyvavo net 2110 dalyvių iš įvairių pasaulio šalių, o parodos plotas sudarė 51 036 kv.m.

Vaikų rinka yra viena sparčiausiai augančių rinkų visame pasaulyje, todėl ši paroda suteikia išskirtines galimybes iš arčiau pažvelgti į šį potencialiai augantį ir pelningą sektorių.

Pagrindiniai parodos sektoriai: 

  • Produktai kūdikiams: drabužiai ir batai kūdikiams; kūdikių priežiūros ir vonios produktai; vežimėliai ir priedai; patalynė ir kiti produktai; vaikiški baldai; motinos priežiūra; kūdikio saugumas; kūdikių žaislai ir veikla; kūdikių maistas ir maitinimo reikmenys; kūdikių dovanų rinkiniai.
  • Dovanos ir suvenyrai: vakarėlių reikmenys; apdovanojimai, dovanų pakavimas; dovanos/ dovanų rinkiniai/suvenyrai; menas ir kolekcionuojami daiktai; religiniai daiktai; vestuvių dovanos/aksesuarai; tabako aksesuarai; muzikos instrumentai ir dėklai.
  • Sporto prekės: sportinė apranga ir batai; dviračių sportas, automobilių lenktynės, jojimo reikmenys; alpinizmo/laipiojimo įranga/stovyklavimo reikmenys; plaukimo ir vandens sporto reikmenys; beisbolo, krepšinio, futbolo, tinklinio ir kt. reikmenys; žiemos sporto įranga; pačiūžos, riedučiai ir riedlenčių įranga; sportinių šautuvų įranga; sporto ir kūno formavimo įranga.
  • Žaislai ir žaidimai: virtualiosios realybės (vr) ausinės ir įrankiai; „steam“ žaislai, veiksmo figūrėlės, lėlės ir aksesuarai; menas ir amatai; balionai; mokomieji žaislai; elektroniniai žaislai; naminių gyvūnų žaislai; pliušiniai ir įdaryti žaislai.
  • Drabužiai: vyriški/moteriški/vaikiški drabužiai; motinystės drabužiai; etniniai drabužiai

 

Susisiekite

Gintarė Zlatkienė

Gintarė Zlatkienė

Projektų vadovė

Telefonas
+37067936330
El. paštas
gintare@autare.lt