2024-04-27 - 2024-04-30

Hong Kong International Printing & Packaging Fair 2024

AsiaWorld-Expo

Hong KongAsiaWorld-Expo, Hong Kong International Airport Honkongas, Kinija

Hong Kong International Printing & Packaging Fair 2024

UAB “Autarė” kviečia Jus apsilankyti tarptautinėje spausdinimo ir pakavimo parodoje Honkonge

(Plačiau apie parodą skaitykite: http://m.hktdc.com/fair/hkprintpackfair-en/Hong-Kong-International-Printing-and-Packaging-Fair.html )

Hong Kong International Printing & Packaging Fair 2024 – tai tarptautinė spausdinimo ir pakavimo paroda, vykstanti kasmet jau tryliktą kartą. Parodoje bus eksponuojamas patikimų tiekėjų siūlomas naujausių spausdinimo ir pakavimo įrangos, produktų, paslaugų ir sprendimų asortimentas. 2019 metais parodoje dalyvavo apie 512 eksponentai, kurie užėmė daugiau nei 9000 kv. metrų plotą. Paroda vyks kartu su HKTDC Hong Kong International Home Textiles and Furnishings Fair (tarptautine namų tekstilės ir baldų paroda), Houseware Fair (namų apyvokos reikmenų paroda), Toys & Games Fair (žaislų ir žaidimų paroda), Baby Products Fair (kudikių gaminių paroda),  Fashion Week (mados savaitė) ir Gifts & Premium Fair (dovanų parodą). Bendrai paroda vadinasi HKTDC Hong Kong International Sourcing Show.

Pagrindiniai parodos sektoriai: Spausdinimo paslaugos; Skaitmeninis spausdinimas ir 3D spausdinimas; Maisto ir gėrimų pakavimo sprendimai; Žaliojo spausdinimo ir pakavimo sprendimai; Spausdinimo ir pakavimo įranga; Spausdinimo reikmenys ir pakavimo medžiagos; Naujoviški eksponavimo sprendimai mažmeninėje prekyboje; Spausdinimo ir pakavimo sprendimai madai ir aksesuarams.

Susisiekite

Gintarė Zlatkienė

Gintarė Zlatkienė

Projektų vadovė

Telefonas
+37067936330
El. paštas
gintare@autare.lt