2024-11-06 - 2024-11-08

HORECA/GASTROFOOD 2024

EXPO Krakow

ul. Galicyjska 9 Krokuva, Lenkija

HORECA/GASTROFOOD 2024

UAB “Autarė” kviečia dalyvauti tarptautinėje restoranų įrangos ir gastro parodoje Krokuvoje (Lenkija)

HORECA\GASTRO FOOD 2024

kuri vyks lapkričio 6-8 dienomis, EXPO Krakow

(Plačiau apie parodą: https://horeca.krakow.pl/en)

HORECA\GASTRO FOOD 2024 tai didžiausias ir svarbiausias gastronomijos renginys Lenkijoje jau 30 metų, jungiantis viešbučių, gastronomijos ir vyno industrijas po vienu stogu. Parodos metu bus eksponuojama naujausia kompleksinė viešbučių ir poilsio zonų įranga, restoranų, kavinių ir kitų maitinimo įstaigų įranga, taip pat maistas, gėrimai ir vynas iš viso pasaulio. Visa gastronomijos industrija susirinks pristatyti rinkos naujoves bei artėjančio sezono tendencijas. Parodos metu vyks įvairūs praktiniai mokymai, dirbtuvės bei teminiai seminarai tinkantys tiek profesionalams tiek rinkos debiutantams. Taip pat parodos dalyviai galės dalyvauti pasaulinio lygio konkursuose.

Dalyvavimas parodoje leis susipažinti su techninėmis rinkos inovacijomis, užmegzti naujus verslo ryšius, gausus seminarų ir dirbtuvių pasirinkimas leis pasisemti įkvėpimo keliant verslą į kitą lygį, pirmaujantys rinkos atstovai pasidalins savo įžvalgomis ir pastabomis.

2023 metais parodos ekspozinis plotas siekė 9478m2, dalyvių skaičius 296, parodą aplankė 10,051 iš 20 pasaulio šalių.

Parodos sektoriai:

HORECA- viešbučių, poilsio namų, restoranų ir kitų maitinimo įstaigų įranga bei baldai, interjero dekoracijos ir tekstilė, stiklas, porcelianas, įrankiai, viešbučių vonios kambarių bei skalbyklų įranga, kompiuterinė ir progaminė įranga viešbučiams ir maitinimo įstaigoms, apšvietimas, apsauga nuo vagyščių ir gaisro, audiovizualinė ir telekomunikacijų įranga, rekreacinė įranga (baiseinai, saunos, sveikatingumo SPA), valymo įranga ir priemonės, šildymo ir kondicionavimo sistemos viešbučiams ir maitinimo įstaigoms.

GASTROFOOD – šaldyti maisto produktai, ledai, mėsa (įskaitant rūkytus mėsos gaminius ir pusfabrikačius), žuvis ir jūros gėrybės, pieno produktai, dribsniai, makaronai, miltiniai produktai, keptas maistas, vaisiai ir daržovės (šviežios, džiovintos, konservuotos), riebalai, saldumynai ir konditerija, gaivieji gėrimai, kava, arbata, koncentratai, padažai, žolelės, prieskoniai.

ENOEXPO – vyno gamintojai, importuotojai bei distributoriai, pakavimas ir aksesuarai, įranga ir paslaugos vyno gamybai, spirito varyklos, alus, sidras, vyno ir kulinarijos žurnalai ir kita spauda.

Pasiūlymai

HORECA/GASTROFOOD 2024

Dalyvavimo parodoje pasiūlymas
  • Nuo: 220
Užsakyti

Susisiekite

Lina Jakevičiūtė

Lina Jakevičiūtė

Telefonas
+370 67094462
El. paštas
lina@autare.lt