2024-11-29 - 2024-12-01

I LOVE ME

Helsinki Expo and Convention Centre

Messuaukio 1, 00520 Helsinki, Finland Helsinkis, Suomija

I LOVE ME

VERSLO kelionių organizatorius “Autarė” kviečia Jus dalyvauti nacionalinėje sveikatos, mados, grožio, natūralių produktų bei juvelyrikos parodoje Helsinkyje (Suomijoje) I LOVE ME 2024

(daugiau apie parodą sužinosite: http://iloveme.messukeskus.com/)

Paroda I love me 2024 – tai viena didžiausia grožio ir sveikatos mugė Šiaurės Europoje. Pirmą kartą mugė pasirodė 1997 metais ir vyksta vieną kartą per metus. Renginys skirtas plėtoti įvairius pramonės sektorius bei užtikrinti mados bei sveikatos pažangą tiek Suomijoje, tiek užsienio šalyse. Praeitais metais parodoje dalyvavo 504 įvairių įmonių atstovai pristatantys savo paslaugas ir produktus. Prekybos šou dalyviai užėmė 10 006 m2. plotą. Galimybe dalyvauti „I love me” ir informuoti save apie naujausias grožio bei mados tendencijas pasinaudojo 54 142 lankytojai.

Pagrindiniai parodos sektoriai: Anti – senėjimas; Ekologija; Intymios sveikatos priežiūros produktai; Organizacijos ir asociacijos; Sportas; Ramybės oazės; Alternatyvi sveikatos sritis; Medicininis konsultavimas; Klinikos/ligoninės; Žiniasklaida; Kiti sveikatos priežiūros produktai ir paslaugos; Sveika mityba; Moteriškas apatinis trikotažas; Aksesuarai; Vakarinės suknelės ir kostiumai; Akiniai ir rėmeliai; Batai; Rankinės; Laikrodžiai; Juvelyriniai dirbiniai; Vaikiški drabužiai; Jaunimo drabužiai; Gatvės mada; Žiniasklaida; Vyriški/moteriški drabužiai; Stilistų paslaugos; Spalvų ir stiliaus analizė; Profesionalus grožis;Estetinė chirurgija; Plaukų priežiūra; Vakarinis veido kremas ir kūno priežiūros produktai; Grožio salonai; Dienos SPA; Grožio procedūros; Rankų ir kojų nagai; Natūralios kosmetikos priemonės; Auskarų vėrimo ir tatuiruočių darymo paslaugos; Aromatai; Dovanos; Papuošalai; Laikrodžiai; Aukso, sidabro, deimantų papuošalai.

 

 

Susisiekite

Gintarė Zlatkienė

Gintarė Zlatkienė

Projektų vadovė

Telefonas
+37067936330
El. paštas
gintare@autare.lt