2024-11-19 - 2024-11-21

IBTM WORLD 2024

parodų centre Fira de Barcelona Gran Via

Av. Joan Carles I, 64, 08908 L'Hospitalet de Llobregat, Spain Barselona, Ispanija

IBTM WORLD 2024

Kviečiame Jus apsilankyti tarptautinėje susitikimų, konferencijų, renginių sektoriaus parodoje Barselonoje (Ispanija) IBTM WORLD 2024

Paroda vyks lapkričio 19 – 21 dienomis, parodų centre Fira Barcelona Gran Via.

IBTM WORLD – paroda skirta renginių, konferencijų, susitikimų planuotojams. Parodos organizatoriai turi daugiau nei 30 metų patirtį, jungia pasaulinius lyderius susitikimų ir renginių sektoriuje. Parodos tikslas yra įkvėpti lankytojus ir dalyvius, skatinti pasiekti geresnių verslo rezultatų. Paroda vyks dalyvių mėgstamoje susibūrimų vietoje, kurioje galite tikėtis pramogų, įspūdžių ir netikėtumų. Susitikite akis į akis su įvairių technologijų renginiams tiekėjais ir su sektoriaus ekspertais, kurkite ir stiprinkite santykius, dalinkitės geriausia praktika su bendraminčiais ir pasisemkite naujų įžvalgų bei įkvėpimo iš sektoriaus ekspertų, teikiančių naujienas, susijusias su viešbučiais, vandens pramogomis, kelionių organizavimu, turizmu, atliekų tvarkymu, sveikata, paslaugomis.

 

Parodos tematikos:

Local-Global: skirtinga vietos kultūra, socialinės normos ir vartotojų įpročiai. Kaip tai veikia pasaulinį renginių organizavimą?

Įvairovė, lygybė ir įtraukimas: renginiai ir seminarai, kurie padėtų sektoriui siekti bendro tikslo – įvairesnės ir įtraukesnės ateities.

Tvarumas: tvarumas absoliučiai niekur nedingsta kaip tendencija renginių pramonėje. Kaip galime siekti pokyčių?

Saugumas: aplinkos saugumas ir besitęsianti pandemija. Dalyvių saugumas dabar gali būti ne tik fizinis. Renginiai ir konferencijos vykdomos hibridiniu būdu, tad reikia atsižvelgti į duomenų saugumą,

Sveikata: psichinė ir fizinė sveikata yra svarbus renginių sektoriaus aspektas. Kaip galite padėti savo dalyviams ir darbuotojams?

Virtualios patirties ekonomika: renginių sektorius skaitmenizuojasi, tad čia įgysite skaitmeninių žinių jūsų renginiams.

 

 

Daugiau apie parodą skaitykite: https://www.ibtmworld.com/en-gb.html

Susisiekite

Gintarė Zlatkienė

Gintarė Zlatkienė

Projektų vadovė

Telefonas
+37067936330
El. paštas
gintare@autare.lt