2024-03-25 - 2024-03-27

IFE 2024

Tarptautiniai parodų rūmai ExCeL

Royal Victoria Dock, 1 Western Gateway, London E16 1XL, Jungtinė Karalystė Londonas, Jungtinė Karalystė

IFE 2024 IFE 2024

IFEtai didžiausia Jungtinės karalystės maisto produktų, gėrimų, pakuotės, technologijų ir viso svetingumo sektoriaus paroda. Tarptautinėje maisto produktų ir gėrimų parodoje IFE gamintojai ir tiekėjai didina savo konkurencinį pranašumą, užmegzdami verslo kontaktus su pasaulinio lygio sprendimus priimančiais asmenimis iš prekybos, maisto pramonės, didmeninės prekybos ir distribucijos bei gamybos sektorių.

IFE – tai vienintelė pasaulinė maisto produktų ir gėrimų paroda, skiriama naujų produktų ir inovacijų kūrimui, pristatymui pasaulinei analizei bei bendradarbiavimui. Šis unikalus renginys pritraukia viso pasaulio aukštos kvalifikacijos auditoriją, generuoti naujas idėjas, plėstis į naujas rinkas, susitikti su naujais ir jau egzistuojančiais klientais bei siekti prekinių ženklų pripažinimo.

2023 metais vykusioje parodoje apsilankė daugiau nei 25 000 lankytojai, dalyvavo  maždaug 1 500 dalyvių iš 91 šalies, kurie pristatė daugiau nei 10 000 produktų.

IFE Parodos metu, kartu vyks šios trys parodos:

 1. HRC (Hotel, Restaurant & Catering) - didžiausia paroda Jungtinėje Karalystėje svetingumo ir maitinimo paslaugų sektorių profesionalams. Pristatydami savo produktus ir paslaugas HRC, jūs gausite neprilygstamą prieigą prie pirmaujančių JK pirkėjų ir sprendimų priėmėjų. 2023 m. HRC sujungs jėgas su The Pub Show ir suteiks patobulintą platformą visiems barų ir barų tiekėjams, kad jie galėtų užmegzti verslą su pagrindiniais barų, barų ir svetingumo įstaigų savininkais, operatoriais ir sprendimų priėmėjais. Parodą sudaro šie sektoriai: maitinimo paslaugos; profesionali virtuvė; dizainas ir dekoras; svetingumo technikos; barų šou.
 2. IMS (IFE Manufactoring solutions) - vienintelė, maisto perdirbimo ir pakavimo paroda, skirta tik maisto ir gėrimų pramonei. Čia atrasite naujas perdirbimo ir pakavimo žaliavas, įrangą ir paslaugas, padėsiančias Jums atrasti naujų įdėjų jūsų verslui plėtoti. Parodą sudaro šie sektoriai: pakavimo sprendimai; perdirbimo ir pakavimo technologija; gamybos paslaugos; ingredientai.
 3. The Pub Show – vienintelė paroda UK skirta barų ir pub’ų industrijai. Renginys dar kartą sujungs jėgas su HRC, todėl visi parodos dalyviai turės galimybę susitikti ir kurti verslą su didesne kvalifikuotų svetingumo sprendimų priėmėjų auditorija.
 • 74% PUB‘22 lankytojų buvo savininko, direktoriaus ar vadovo lygio.
 • 89% PU‘B22 lankytojų turėjo tiesioginį pirkimo autoritetą.
 • PUB‘22 apsilankė 4832 lankytojai, kurie iš jų yra: barų savininkai, operatoriai ir vadovai.
 1. London Produce Show – Jungtinėse Karalystėse pirmaujantis pasaulinis produkcijos renginys, jungiantis tiekėjus su pagrindiniais pirkėjais. LPS‘23 suteikia itin tikslią aplinką verslo plėtrai, tiekimo galimybėms ir vieningą forumą bendradarbiauti siekiant padidinti produkcijos vartojimą ir kurti geresnę pramonę. Renginio metu dalyviai ieško naujų tiekėjų, novatoriškų produktų ir idėjų bei ekonomiškų sprendimų. Dažniausiai jie ateina mokytis ir dalytis patirtimi su pramonės kolegomis ir siekia užmegzti naujas partnerystes, kurios padės jiems išplėsti šviežių produktų verslo akiratį ir galiausiai parduoti daugiau vaisių, daržovių ar gėlių. Šou metu vyks: šou atidarymas su kokteiliais, maitinimo sektoriaus atstovų diskusijos, seminarai, virėjų demonstracijos, studentų programa, pramonės turai.

 

Parodos IFE lankytojai:

 • mažmenininkai (prekybos centrų parduotuvės, prekybinės grupės, nepriklausomi prekybininkai ir kt.)
 • maisto servisas (viešojo maitinimo tiekimo įmonės, viešbučių ir restoranų grupių operatoriai, nepriklausomi viešbučiai, restoranai, barai ir kt.)
 • didmenininkai ir distributoriai (distributoriai, didmenininkai, Cash & Carry operatoriai, importuotojai, tarpininkai)
 • gamintojai (prekinių ženklų savininkai, tiekėjai ir gamintojai)

 

Parodos IFE pagrindiniai sektoriai:

 • Kepyklėlės, užkandžiai ir konditerijos gaminiai
 • Gėrimų sektorius
 • Atšaldytas ir šaldytas maistas
 • Bakalėja ir didmeninė prekyba
 • Sveikata ir gerovė
 • Tarptautiniai paviljonai
 • Specialus maistas
 • Veganiškas ir augalinis maistas

Susisiekite

Justė Bliujūtė

Justė Bliujūtė

Projektų vadovė.

Telefonas
+37061144772
El. paštas
juste@autare.lt