2025-03-17 - 2025-03-19

IFE 2025 - International Food and Drink Event

parodų centras ExCeL

ExCel, London, United Kingdom Londonas, Jungtinė Karalystė

IFE  2025 - International Food and Drink Event
VERSLO kelionių organizatorius “AUTARĖ” kviečia Jus apsilankyti tarptautinėje specializuotoje maisto bei gėrimų parodoje  IFE 2025 Londone (Didžiojoje Britanijoje)
Daugiau informacijos rasite: http://www.ife.co.uk/
 
Paroda IFE – tai didžiausia Didžiosios Britanijos maisto produktų ir gėrimų paroda. Tarptautinėje maisto produktų ir gėrimų parodoje IFE gamintojai ir tiekėjai didina savo konkurencinį pranašumą, užmegzdami verslo kontaktus su pasaulinio lygio sprendimus priimančiais asmenimis iš prekybos, maisto pramonės, didmeninės prekybos ir distribucijos bei gamybos sektorių. Paroda IFE – tai vienintelė pasaulinė maisto produktų ir gėrimų paroda, skiriama naujų produktų ir inovacijų kūrimui, pristatymui pasaulinei analizei bei bendradarbiavimui. Ši unikali pozicija pritraukia viso pasaulio aukštos kvalifikacijos auditoriją, skatina ją dalyvauti parodoje. Generuoti naujas idėjas, plėstis į naujas rinkas, susitikti su naujais ir jau egzistuojančiais klientais bei siekti prekinių ženklų pripažinimo.
IFE- paroda organizuojama nuo 1979 m.
Praėjusioje IFE parodoje dalyvavo net 1 350 įmonių iš 57 pasaulio šalių. Sulaukta 21 341 lankytojai iš 108 pasaulio šalių. Parodinis plotas sudarė 34 000 kv.m.
 
Parodos lankytojai: mažmenininkai (prekybos centrų parduotuvės, prekybinės grupės, nepriklausomi prekybininkai ir kt.); maisto servisas (viešojo maitinimo tiekimo įmonės, viešbučių ir restoranų grupių operatoriai, Nepriklausomi viešbučiai, restoranai, barai ir kt.; didmenininkai ir distributoriai (distributoriai, didmenininkai, Cash & Carry operatoriai, Importuotojai, tarpininkai); gamintojai (prekinių ženklų savininkai, tiekėjai ir gamintojai)

Paroda suskirstyta į sektorius pagal veiklas: pagrindiniai maisto produktai; kepiniai ir konditerijos gaminiai; sūris ir pieno produktai; gėrimai; šaldytas maistas; sveikata ir gera savijauta; ingredientai; mėsa ir paukštiena; jūros gėrybės; pasaulio virtuvė.

Susisiekite

Gintarė Zlatkienė

Gintarė Zlatkienė

Projektų vadovė

Telefonas
+37067936330
El. paštas
gintare@autare.lt