2022-05-14 ‒ 2022-05-19

IFFA 2022

Messe Frankfurt

Festhalle Messe Frankfurt Venue GmbH, Ludwig-Erhard-Anlage 1, Frankfurt, Germany

VERSLO kelionių organizatorius “AUTARĖ” kviečia apsilankyti tarptautinėje mėsos pramonės parodoje Frankfurte (Vokietijoje).

(Plačiau apie šią parodą rasite čia: http://iffa.messefrankfurt.com/)

IFFA 2022 tai mėsos pramonės paroda, kuri vėl atvers savo duris Frankfurte prie Maino. Vos paskelbus apie šios parodos datą apie 90 procentų rinkos ir technologijos lyderių užsisakė vietas parodoje. Dauguma lankytojų, net apie 61 procentas atvyksta iš užsienio. Praėjusioje parodoje dalyvavo 1036 atstovų ir 62440 lankytojų net iš 50 šalių . Taip pat ši paroda atskleidė, kad lyderio pozicijas užima Vokietija, o taip pat Rusija, Italija, Ispanija, Lenkija, Prancūzija, Didžioji Britanija, Kinija ir kitos šalys. 730 tūks. kvadratiniame plote  bendrovės pristatys novatoriškas technologijas, ateities tendencijas bei sprendimus, orientuotus į mėsos perdirbimą.

Pagrindiniai parodos sektoriai: Maisto ir gėrimų kokybė, Vynai ir putojanti vynai, Degtinė, Likeriai, Aliejus, Kumpis ir kiti kiaulienos produktai, Sūris, Medus, Konditerija ir saldumynai, Daržovės, Mėsos ir žuvies konservai, Švieži produktai, Rūkyti gaminiai.

Lankymo sąlygos

Bilietų kainos:  vienai dienai – 20 Eur.

 

Susisiekite

Gintarė Zlatkienė

Gintarė Zlatkienė

Projektų vadovė