2025-05-03 - 2025-05-08

IFFA 2025

Messe Frankfurt

Festhalle Messe Frankfurt Venue GmbH, Ludwig-Erhard-Anlage 1, Frankfurt, Germany Frankfurtas, Vokietija

IFFA 2025

VERSLO kelionių organizatorius “AUTARĖ” kviečia apsilankyti tarptautinėje mėsos pramonės parodoje Frankfurte (Vokietijoje).

(Plačiau apie šią parodą rasite čia: http://iffa.messefrankfurt.com/)

IFFA 2025 tai mėsos pramonės paroda, kuri vėl atvers savo duris Frankfurte prie Maino. Vos paskelbus apie šios parodos datą apie 90 procentų rinkos ir technologijos lyderių užsisakė vietas parodoje. Dauguma lankytojų, net apie 61 procentas atvyksta iš užsienio. Praėjusioje parodoje dalyvavo 860 atstovų ir 49 173 lankytojų. Taip pat ši paroda atskleidė, kad lyderio pozicijas užima Vokietija, o taip pat Rusija, Italija, Ispanija, Lenkija, Prancūzija, Didžioji Britanija, Kinija ir kitos šalys. 730 tūks. kvadratiniame plote  bendrovės pristatys novatoriškas technologijas, ateities tendencijas bei sprendimus, orientuotus į mėsos perdirbimą.

Pagrindiniai parodos sektoriai: Maisto ir gėrimų kokybė, Vynai ir putojanti vynai, Degtinė, Likeriai, Aliejus, Kumpis ir kiti kiaulienos produktai, Sūris, Medus, Konditerija ir saldumynai, Daržovės, Mėsos ir žuvies konservai, Švieži produktai, Rūkyti gaminiai.

Susisiekite

Gintarė Zlatkienė

Gintarė Zlatkienė

Projektų vadovė

Telefonas
+37067936330
El. paštas
gintare@autare.lt