2021-04-22 - 2021-04-24

INTERCHARM 2021

Crocus expo IEC

Crocus Expo International Exhibition Center, Mezhdunarodnaya ulitsa, Krasnogorsk, Moscow Oblast, Russia Maskva, Rusija

INTERCHARM 2021

Užsienio parodų rūmų atstovas Lietuvoje UAB „Autarė” kviečia Jus apsilankyti Tarptautinėje parfumerijos ir kosmetikos parodoje Maskvoje (Rusijoje) InterCHARM 2022.
Daugiau apie šią parodą rasite čia: http://www.intercharm.ru/

Kostemtikos paroda INTERCHARM 2022 – tai Tarptautinė, kasmet vykstanti profesionalios parfumerijos ir kosmetikos paroda rengiama nuo 1994 metų. Ši paroda suteikia puikias galimybes lankytojams iš arčiau pažvelgti į naujausias tendencijas grožio pramonėje, taip pat išmokti teorinių ir praktinių pagrindų kosmetologijos, nagų priežiūros ir kt. srityse. Tai ypač puiki proga norintiems sužinoti apie naujausias tendencijas, taip pat tiems, kurie nori įgyti konkrečių žinių bei įgūdžių.
Kiekvienais metais InterCHARM parodą aplanko vis daugiau ir daugiau kosmetologų, dermatologų, estetikos ekspertų, plastikos chirurgų, kosmetologijų ir SPA salonų vadovų iš viso pasaulio. Praeitų metų parodoje savo produkciją ir paslaugas pristatė 980 dalyviai iš 9 skirtingų pasaulio šalių, o lankytojų skaičius siekė rekordinį 80,830 skaičių.

Pagrindiniai parodos sektoriai: Kosmetika ir parfumerija, Nagų ir plaukų priežiūra, priedai, SPA produktai, Salonų paslaugos ir įranga, Vonios kambario priežiūra, Kūdikių priežiūros, priemonės, Kūno priežiūros priemonės (vyrams ir moterims), Pakavimas.

Susisiekite

Gintarė Zlatkienė

Gintarė Zlatkienė

Projektų vadovė

Telefonas
+37067936330
El. paštas
gintare@autare.lt