2024-05-15 - 2024-05-17

InterFood Azerbaijan 2024

Baku Expo Exhibition and Convention Center

515 1050, Heydər Əliyev prospekti, Bakı, Azerbaidžanas Baku, Azerbaidžanas

InterFood Azerbaijan 2024

„InterFood“ paroda išsiskiria gausia papildomų renginių programa, kuri leis dalyviams išgirsti atsakymus į klausimus, išbandyti, diskutuoti, bendrauti ir stebėti besivystančios maisto pramonės atsiveriančius naujus horizontus. Parodos metu rengiami B2B susitikimai, kurie yra papildoma platforma akis į akį diskutuoti apie naujas partnerystės ir platinimo galimybes. „InterFood“ parodoje eksponuojami produktai suskirstyti į šias kategorijas:

 InterFood  InterDrink  InterFoodTech  HalalFood

Lankytojų profilis: maisto pramonės įmonių vadovai, maisto pramonės įmonių pirkimų vadovai, maisto paskirstymo vadybininkai, maisto verslo plėtros vadovai, įvairių pramonės šakų įmonių biurų vadovai, f&b vadybininkai, restoranų, pramogų centrų, klubų ir barų direktoriai, prekybos centrų ir bakalėjos parduotuvių vadovai ir vadovaujantys darbuotojai.

Parodoje eksponuojama: mėsa ir vištiena, pieno produktai, ledai, riebalų ir aliejaus produktai, konservai, konditerijos gaminiai ir kepiniai, bakalėjos prekės, daržovės ir vaisiai, šaldyti produktai, vaikiškas ir dietinis maistas, tabako gaminiai, maisto priedai ir ingredientai, sveikas maistas, žuvis ir jūros gėrybės, gardumynai ir egzotiškos jūros gėrybės, mėsos ir žuvies perdirbimo įranga, laboratorinės analizės įranga, makaronų ir raviolių gaminimo įranga, gamyba, konservavimo įranga, duonos gaminimo įranga, pieno pramonės įranga, riebalų ir aliejaus pramonės įranga, konditerijos pramonės įranga, išpilstymo įranga, pakuotės ir pakavimo įranga, šaldymo įranga, prekybos centrų įranga, žvejybos pramonės, perdirbimo, šaldymo ir šaldymo įranga, jūros gėrybių laikymo, transportavimo ir pakavimo įranga, šaltosios grandinės logistikos paslaugos, gaivieji gėrimai, alkoholiniai gėrimai, arbata, kava, natūralios sultys.

InterFood Azerbaijan paroda vyksta aktyviai remiant Azerbaidžano Respublikos žemės ūkio ministerijai. Taip pat parodas remia Azerbaidžano Respublikos smulkaus ir vidutinio verslo plėtros agentūra, Azerbaidžano Respublikos maisto saugos agentūra, Azerbaidžano maisto ir gėrimų pramonininkų asociacija (AFBIA), Azerbaidžano eksporto ir investicijų skatinimo fondas, Nacionalinė verslininkų konfederacija, Azerbaidžano Respublikos organizacijos (ASK) ir Jungtinių Tautų Maisto ir žemės ūkio organizacija. Parodas organizuoja Caspian Event Organizers ir jos tarptautinių agentų tinklas.

Paskutinėje, 2023 metais vykusioje parodoje, dalyvavo 161 įmonė iš 17 šalių, o parodoje apsilankė maždaug 4500 lankytojų iš įvairiausių šalių.

 

Susisiekite

Justė Bliujūtė

Justė Bliujūtė

Projektų vadovė.

Telefonas
+37061144772
El. paštas
juste@autare.lt