2024-04-19 - 2024-04-21

INTERIOR. DESIGN FAIR 2024

Talino EESTI NAITUSED parodų rūmuose

Eesti Näituste AS, Pirita tee, Tallinn, Estonia Talinas, Estija

INTERIOR. DESIGN FAIR 2024

 

Paroda „Interior“ tapo tradiciniu renginiu Talino parodų rūmuose. Šios parodos tikslas - suteikti kuo platesnę informaciją apie vyraujančias tendencijas bei naujoves interjero, baldų, dizaino, apdailos srityse. Parodoje „Interior“ (Hall C), bus eksponuojami biuro, miegamojo, virtuvės, svetainės baldai; santechnika, krosnys ir židiniai; langų žaliuzės; valymo įranga; sodo baldai; baseinai ir fontanai ir daug kitų eksponatų.

Tuo pačiu metu, tik kitoje salėje, vyks paroda „Design Fair“ (Hall B), kurioje bus eksponuojama namų tekstilė, žvakės, kilimai, keramikos gaminiai, šviestuvai, interjero dekoracijos, bižuterija ir drabužiai. Parodoje savo prekes ir gaminius eksponuos žinomiausi ar mažiau žinomi dizaineriai ir menininkai. Parodoje dažniausiai dalyvauja mažos ar nišinės įmonės, čia joms suteikiama puiki galimybė padidinti savo matomumą platesnei vartotojų auditorijai. „Design Fair“ siūlomų gaminių asortimentas yra įvairus ir savitas – tiek jau žinomos dizaino prekės, tiek ką tik startavusios.

Parodose 2023 metais savo gaminius pristatė 144 kompanijos, apsilankė 48 648 lankytojai iš Bulgarijos, Latvijos, Lietuvos, Suomijos, Švedijos ir daugelio kitų šalių.

 

Pasiūlymai

INTERIOR. DESIGN FAIR 2024

Dalyvavimo parodoje pasiūlymas
  • Nuo: 310
Užsakyti

Kainos nurodytos be PVM.

 

144

įmonės

48 648

lankytojai

Susisiekite

Justė Bliujūtė

Justė Bliujūtė

Projektų vadovė.

Telefonas
+37061144772
El. paštas
juste@autare.lt