2024-04-09 - 2024-04-11

INTERNATIONAL PUBLIC TRANSPORT FAIR 2024

Ptak Warsaw Expo

Aleja Katowicka 62 05-830 Nadarzyn, Gmina Nadarzyn, Poland Varšuva, Lenkija

INTERNATIONAL PUBLIC TRANSPORT FAIR 2024 INTERNATIONAL PUBLIC TRANSPORT FAIR 2024

 „INTERNATIONAL PUBLIC TRANSPORT FAIR“ - renginys, skirtas viešojo transporto sektoriui. Renginyje vyks seminarai ir konferencijos, tad lankytojai iš plataus transporto sektoriaus turės galimybę susipažinti ir pabendrauti su autobusų, autobusų dalių, priedų, dirbtuvių įrangos, autobusų stotelių infrastruktūros, IT sistemų gamintojais. Susitikimas su pramonės profesionalais leis išspręsti problemas, kylančias dėl kasdienės veiklos viešajame transporte.

Pernai Varšuvos autobusų parodoje apsilankė net 4500 svečių iš Lenkijos ir užsienio - tai tūkstančiai jūsų potencialių klientų! Dalyvaudami renginyje, kaip parodos dalyvis, turėsite net tris dienas parodyti jiems savo produktus ir paslaugas.

Parodos sektoriai: autobusai, turistiniai tarpmiestiniai autobusai; bilietų sistemos; įranga ir priedai; autobusų stotelių infrastruktūra; informacinės sistemos transporte; techninių patalpų įranga; dalys ir paslaugos; valymo reikmenys.

Tiksliniai regionai: Rytų ir vidurio Europa, Lenkija, Baltijos šalys, Šiaurės Europa, NVS  šalys.

Tikslinė auditorija: importuotojai, eksportuotojai, produktų brokeriai; transporto ir gamybos įmonių direktoriai ir savininkai; vietos valdžios, savivaldybių, apskričių ir miestų atstovai, turizmo įmonių savininkai, investuotojai, profesionalūs paslaugų gavėjai; gamintojai ir platintojai, ieškantys alternatyvių sprendimų transporto technologijų ir paslaugų srityje; pramonės studentai; automobilių ir viešojo transporto entuziastai.

Tuo pačiu metu vyks „TRANSPORT, SHIPPING, LOGISTICS FAIR“ – sparčiausiai auganti transporto, ekspedijavimo ir logistikos paroda Lenkijoje. Tai renginys, skirtas įmonėms ir žmonėms, ieškantiems naujų transporto priemonių, technologijų ir paslaugų, susijusių su transportu, logistika ir sandėliavimu. Čia bus pristatomos transporto pramonės naujienos, tad  kviečiame į didžiausią ekspedijavimo parodą Lenkijoje.

 

INTERNATIONAL PUBLIC TRANSPORT FAIR 2023 - aisiais metais parodoje savo paslaugas pristatė 136 dalyviai, kurie užėmė 30 000 kv.m. ekspozicinio parodos ploto, parodoje apsilankė 4487 lankytojai.

136

dalyviai

4487

lankytojai

30 000 kv. m.

užimto ekspozicinio ploto

Susisiekite

Justė Bliujūtė

Justė Bliujūtė

Projektų vadovė.

Telefonas
+37061144772
El. paštas
juste@autare.lt