2024-03-06 - 2024-03-08

Intertextile Shanghai Home Textiles 2024

nacionalinis parodų centras National Exhibition and Convention Center

National Exhibition and Convention Center, Shanghai, China Šanchajus, Kinija

Intertextile Shanghai Home Textiles 2024

UAB “Autarė” kviečia apsilankyti tarptautinėje namų tekstilės ir aksesuarų parodoje Intertextile Shanghai Home Textiles 2024 Šanchajuje (Kinijoje)

Plačiau apie šią parodą rasite čia: http://intertextile-shanghai-hometextiles-spring.hk.messefrankfurt.com/shanghai/en/visitors/welcome.html

Intertextile Shanghai Home Textiles 2024 – tai tarptautinė namų tekstilės ir aksesuarų mugė, kiekvienais metais rengiama Šanchajaus mieste, Kinijoje. Pirmą kartą surengta dar vėlyvais 1995 metais, tačiau sėkmingai vykstanti iki šiol, ši paroda kasmet pritraukia didelę auditoriją lankytojų ir dalyvių iš viso pasaulio. Praeitoje parodoje dalyvavo 216 dalyviai iš 8 pasaulio šalių. Parodą aplankė 18,925 iš 69 šalių.

Pagrindiniai parodos sektoriai: Patalynė, antklodės; Kilpiniai gaminiai; Rankšluosčių audiniai; Vonios kilimėliai; Stalo ir virtuvės gaminiai; Užuolaidos/priedai; Baldiniai audiniai ir oda; Tekstilės sienų danga; Kilimai ir kilimėliai; Aksesuarai; Tekstilės sutarčių sudarymas rinkoje; Skaidulos/verpalai; Spauda ir CAD/CAM/CIM sistemos; Dizainas ir stilius; Prekybos leidiniai E-komercija.

 

Susisiekite

Gintarė Zlatkienė

Gintarė Zlatkienė

Projektų vadovė

Telefonas
+37067936330
El. paštas
gintare@autare.lt