2022-04-05 ‒ 2022-04-06

IPLS 2022

Crocus Expo, Paviljonas Nr. 2

Paviljonas Nr. 2, salė Nr. 9; 65-66 km MKAD, Maskva, Rusija

„IPLS“ yra didžiausia „private label“ gamintojų paroda Rusijoje ir NVS šalyse, kuri atveria galimybes joje dalyvaujančioms kompanijoms pristatyti save ir įsitvirtinti Rusijos rinkoje, bei išreklamuoti savo produktą ir paslaugas milžiniškam skaičiui potencialių klientų. Rusijos rinką sudaro 142 893 milijonai gyventojų. IPLS yra unikali B2B platforma, skirta profesionaliai tikslinei auditorijai pasiekti, užtikrinant efektyviausią rinkos dalyvių – mažmenininkų, didmenininkų ir privačių etikečių gamintojų - sąveiką. Paroda suteikia unikalią galimybę susitikti su pirmaujančiais vietiniais ir tarptautiniais gamintojais, dalyvauti verslo programos renginiuose, gauti naujausią rinkos apžvalgą.

Parodoje „IPLS 21“ dalyvavo 157 įmonės iš 19 pasaulio šalių. Parodos metu apsilankė daugiau nei 2214 lankytoja, parodoje buvo pristatytos 54 įvairios produktų kategorijos.  

Parodoje eksponuojama: Maisto sektorius: kepiniai, konditerijos gaminiai, konservuotas, supakuotas maistas, šaldyti produktai, vaisiai ir daržovės, bakalėja, ingridientai, mėsa, pienas, žuvis, ekologiškas, natūralus, dietinis maistas, supermaistas, naminių gyvūnėlių maistas, farmacijos produktai, maisto priedai, gatavi patiekalai, etninis maistas, padažai, actai, pagardai, užkandžiai, kramtomoji guma, spiritiniai gėrimai, gėrimai, arbata, kava. Pramoninių prekių sektorius: automobilių priežiūra, priedai, vaikiškos prekės, kosmetika, parfumerija, statybinės prekės, elektronika, avalynė, apranga, aksesuarai, baldai, namų tekstilė, prekės ir priedai naminiams gyvūnėliams, buitinė chemija, namų apyvokos reikmenys, kanceliarinės prekės, suvenyrai, ekologiškos ir natūralios prekės, asmeninė higiena, sporto ir kelionių prekės. Pakuotės sektorius: aerozolinės pakuotės, buteliukai, konteineriai, kamštukai, dizainas, etikėtės, pakuotė.

Dalyvavimo sąlygos

Dalyvavimo sąlygos:

Registracijos mokestis:                                                 545 EUR

Registracijos mokestį moka įmonė-eksponentė ir sub-eksponentė.

Į kainą įskaičiuota: įrašas į parodos katalogą, dalyvių kortelės, 1 bilietas į Privačios etiketės konferenciją, bendra parodos reklama.

1 kv. m. ploto su standartiniu stendu:                         480 EUR (minimalus plotas 9 kv.m.)

Į kainą įskaičiuota: parodinio ploto nuoma, konstrukcijų nuoma ir montažas, stendo sienelės, pilka kiliminė danga, 1 stalas ir 2 kėdės (didesniems nei 15 m2 stendams), užrašas ant stendo (iki 9 ženklų), praėjimų tarp stendų valymas, apsauga.

 

1 kv. m. neįrengto parodinio ploto:                              395 EUR (minimalus plotas 9 kv.m.)

Į kainą įskaičiuota: parodinio ploto nuoma, praėjimų tarp stendų valymas, apsauga.

Stendas su dviem atvirom sienom:                               + 5 % 

Stendas su trimis atviromis sienomis:                           + 10 %

Stendas su keturiomis atviromis sienomis:                    + 15 %

Susisiekite

Justė Bliujūtė

Justė Bliujūtė

Projektų vadovė.

Telefonas
+37061144772
El. paštas
juste@autare.lt