2021-09-07 ‒ 2021-09-09

KAZBUILD 2021

Atakent Exhibition Centre

Timiryazev St 42, Almaty, Kazachstanas

Kviečiame Jus dalyvauti 27- oje tarptautinėje specializuotoje STATYBOS, REMONTO IR INTERJERO PARODOJE ALMATOJE (KAZACHSTANAS)

Parodos organizatoriai: Iteca LLP (Kazakhstan), ITE Group Plc. (UK).

Atstovai Lietuvoje: UAB „Autarė“

Paroda „Kazbuild“ yra rengiama nuo 1994 metų. Rudeninėje parodoje “KazBuild 2019” savo produkciją ir paslaugas pristatė 272 kompanijos iš 22 pasaulio šalių. Nacionalines ekspozicijas pristatė Vokietija, Indija, Lenkija, Turkija.
Parodą aplankė apie 4167 profesionalių lankytojų. Parodoje vyksta daugiau nei 30 verslo programos renginių: seminarai, praktiniai užsiėmimai, apskritojo stalo diskusijos, B2B ir B2G susitikimai, delegatų programos ir kt.

Parodoje eksponuojama:  statybinė technika, įrengimai, mechaninė įranga, statybos įrankiai, statybinės medžiagos ir konstrukcijos, inžinierinė įranga, butų ir pastatų apdaila, landšafto dizainas, interjeras, vidaus apdaila ir įranga, pastatų apšildymo sistemos, šilumos ir garso izoliacija, išorės ir vidaus durys, langai, fasadai, stogo dangos, santechnika, keramika, sienos, dažai, lakai ir kita statybinė chemija, elektros  instaliacija, energijos  taupymo  technologija, butų ir pastatų apsaugos priemonės, vasarnamių, surenkamų gyvenamų namų statyba, dekoratyvinė tekstilė, kilimai, kiliminės dangos, parketas, „protingo namo“ sistemos, kotedžai, stogai ir technologijos.

 

272

Dalyviai

4167

Lankytojų

Dalyvavimo sąlygos

850 €

Registracijos mokestis

Į kainą įskaičiuota: įrašas į parodos katalogą, parodos katalogas, dalyvio kortelės, bendra parodos reklama.

342 €

1 kv. m. tuščio parodinio ploto

Į kainą įskaičiuota: parodinio ploto nuoma, praėjimų tarp stendų valymas, bendra apsauga.

410 €

1 kv. m. ploto su standartine įranga

Į kainą įskaičiuota: parodinio ploto nuoma, konstrukcijų nuoma ir montažas, kiliminė danga, užrašas ant stendo iki 15 ženklų, 1 stalas, 2 kėdės, elektros rozetė (220V iki 5kW), apšvietimas, šiukšlių dėžė, praėjimų tarp stendų valymas, bendra apsauga.

Stendas (plotas) su dviem atvirom sienom:       +10 %
Stendas (plotas) su trim atvirom sienom:          +15 %
Stendas (plotas) su keturioms atvirom sienom: +20 %

1 kv. m. lauko aikštelėje:                        144EUR
Į kainą įskaičiuota: bendra apsauga.

Kainos nurodytos be PVM.

Susisiekite

Nida Venslovė

Nida Venslovė

Projektų vadovė