2023-08-23 - 2023-08-26

LASER & PHOTONICS TAIWAN 2023

Taichung International Exhibition Center

No. 1號, Section 3, Zhongshan Rd, Wuri District, Taichung City, Taivanas 414 Taipėjus, Taivanas

LASER & PHOTONICS TAIWAN 2023

„LASER & PHOTONICS TAIWAN“ organizuoja Taivano lazerių technologijų taikymo asociacija, pramoninių technologijų tyrimų institutas ir „Chan Chao International Co., Ltd.“ Paroda pirmą kartą surengta 2013 metais ir tapo didžiausia ir profesionaliausia lazerių paroda Taivane. Paroda pritraukia daugiau nei 10 000 profesionalių lankytojų ir šimtus dalyvių, pelniusių didelį pripažinimą lazerių pramonėje. Paroda pristatys lazerius, jų taikymą įvairiuose procesuose, optiką, biomedžiagas, priedų gamybą, lazerių inovacijas bei mokslinius tyrimus. Siekdamas integruoti lazerių pritaikymą įvairioms pramoninėms reikmėms, bus surengtas „Laser Industry Application Seminar” į kurį kviečiami su lazeriais susiję ekspertai, mokslininkai ir asociacijos. Bus pristatoma naujausia technika ir žinios apie lazerio taikymą. Taip pat vyks „3D Printing Innovative application Design Challenge“ ir „Laser Innovative Product competition“ seminarai, kurių metu dalyviai keisis idėjomis, įžvalgomis ir žiniomis. Paroda 2022 metais kartu su „Intelligent Asia“ pritraukė 110 398 lankytojus iš Japonijos, Kinijos, Amerikos, Honkongo, Indijos, Indonezijos, Vietnamo, Pietų Korėjos, Vokietijos ir kitų šalių. Parodoje dalyvavo 120 dalyvių, kurie eksponavo lazerių komponentus, lazerio taikymą optikoje, metalo apdirbime, automatizavime, medicinoje, kosmetologijoje ir kituose procesuose.

 

Parodoje eksponuojama:

Apdorojimas lazeriu: ekranų, stiklo, tekstilės, popieriaus, medienos, mikroelektronikos lazerinė apdorojimo įranga.

Lazeriai: šviesolaidinis lazeris, DPSS lazeris, CO2 lazeris, ultrafast lazeris, eksimerinis lazeris, lazerinis diodas, VCSEL ir kt.

Didelės galios programos ir lazerinis lakštinio metalo procesas: metalo plokščių ir vamzdžių pjovimas, baterijų ir metalo suvirinimas lazeriu, metalo ir nerūdijančio plieno gręžimas, titano lydinio lazerinis ženklinimas, metalo graviravimas lazeriu, metalo valymas lazeriu.

Puslaidininkinio lazerio taikymas: VESEL, mikro-LED, Si/SiC/GaN plokštės ir lustai, veido atpažinimas, autonominiai automobiliai, naktinio matymo įrenginiai, automatinis fokusavimas, gamybos procesai ir programos.

Komponentai ir dalys: lazerinis maitinimo šaltinis, filtras, slopintuvas, poliarizatorius, rėmas, judesio sistema, šviesos kreipimo sistema, suvirinimo sauga, aušinimo, vėdinimo ir apsauginė įranga.

Tikslioji optika: optiniai elementai, įrenginiai, optinė medžiaga, optinis patikrinimas, periferinis gaminys ir kt.

Lazerio taikymas: medicinoje ir kosmetologijoje, medžiagų terminiame apdorojime, bekontaktiniame matavime, cheminėje spektroskopijoje, optiniame ryšyje, optinėje patikroje, karyboje, kūrybiniuose ir kituose procesuose.

Lankytojai iš šių pramonės šakų: spausdinimo mašinos ir įranga, automatikos įranga, akademinių tyrimų institucijos, kita pramoninė gamyba, liejimo ir štampavimo pramonė, pramoninis dizainas / taikomoji dailė, importo ir eksporto prekyba, metalo apdirbimo mašinos, startuoliai pramonėje.

Tuo pačiu metu vyks šios parodos:

Taiwan 3D Printing and Additive Manufacturing Show – 3D spausdinimo technologijų paroda.

Automation Taipei 2023 - pramoninės automatikos ir robotikos paroda.

Pasiūlymai

LASER & PHOTONICS TAIWAN 2023

Dalyvavimo parodoje pasiūlymas

 

 

Susisiekite

Justė Bliujūtė

Justė Bliujūtė

Projektų vadovė.

Telefonas
+37061144772
El. paštas
juste@autare.lt