2025-06-24 - 2025-06-27

LASER World of PHOTONICS 2025

Messe München

Messe München Miunchenas, Vokietija

LASER World of PHOTONICS 2025

UAB “AUTARĖ” kviečia apsilankyti tarptautinėje optinės technologijos komponentų, sistemų ir taikomųjų programų prekybos mugėje ir kongrese Miunchene (Vokietijoje)

(Plačiau apie šią parodą rasite čia: http://www.world-of-photonics.com/index-2.html)

LASER World of PHOTONICS 2025 – tai tarptautinio masto pirmaujanti optinės technologijos komponentų, sistemų ir taikomųjų programų prekybos mugė, rengiama kas dvejus metus nuo pat 1973. Organizatorių duomenimis  praeitoje LASER World of PHOTONICS mugėje apsilankė įspūdingas lankytojų skaičius. Daugiau nei 32 000 lankytojų iš 90 šalių. O savo paslaugas bei įvairius produktus šiai milžiniškai auditorijai pristatė net 1 293 mugės dalyviai (gamintojai, platintojai ir tiekėjai) iš 42 šalių. LASER World of PHOTONICS vienija mokslą ir pramonę bei skatina tobulinamų optinių technologijų naudojimą.

Pagrindiniai parodos sektoriai: Fotonikos komponentai (lazeriai ir optoelektronika, optika, jutikliai / bandymų ir matavimų, gamybos technologija); Lazeriai ir lazerinės sistemos; Gamybos inžinerija; Optikos matavimo sistemos; Optinės informacijos ir komunikacijos; Biofotonikos grupės;  „Andmedical” inžinerija; Vaizdų, apšvietimo ir energijos saugumas.

 

Susisiekite

Gintarė Zlatkienė

Gintarė Zlatkienė

Projektų vadovė

Telefonas
+37067936330
El. paštas
gintare@autare.lt