2025-01-14 - 2025-01-16

LIGHT + Intelligent building Middle East 2025

parodų centre - Dubai World Trade Centre

Sheikh Zayed Rd - Trade CentreTrade Centre 2 - Dubai, Jungtiniai Arabų Emyratai Dubajus, Jungtiniai Arabų Emyratai

LIGHT + Intelligent building Middle East 2025

UAB ,,AUTARĖ” kviečia Jus apsilankyti tarptautinėje specializuotoje elektros ir apšvietimo parodoje Dubajuje (Jungtiniai Arabų Emyratai)

(Plačiau apie šią parodą rasite čia: https://light-middle-east.ae.messefrankfurt.com/dubai/en.html )

LIGHT MIDDLE EAST 2025 – tai populiari, tarptautinė paroda Dubajuje, kuri organizuojama nuo 2004 metų. Renginio metu kartu vyksta konferencijos ir apdovanojimai už apšvietimo dizainą ir technologijas. Ši paroda įsitvirtino kaip pirmoji regiono tinklo kūrimo ir apsipirkimo platforma, tinkanti įvairiems dekoratyviniams, architektūriniams, lauko ir vidaus apšvietimo sprendimams, pritraukiant daugybę lankytojų profilių iš viso pasaulio. 2021 metų parodoje dalyvavo apie 76 įmonių iš 22 pasaulio šalių ir apsilankė apie 6218 lankytojų.

Pagrindiniai parodos sektoriai: dekoratyvinis apšvietimas ir aksesuarai; elektriniai ir elektroniniai komponentai bei priedai apšvietimo sistemoms; lempos; led apšvietimas; techninis apšvietimas ir aksesuarai; namų ir pastatų automatika.

Parodoje laukiami šių sektorių pirkėjai:

  • Paslaugų teikėjai, tokie kaip architektai, interjero dizaineriai, apšvietimo dizaineriai, konsultantai, patalpų tvarkytojai ir sistemų vykdytojai;
  • Projekto savininkai, tokie kaip kūrėjai, operatoriai;
  • Rangovai / elektros specialistai;
  • Dekoratyvinio apšvietimo ir priedų, elektros lempų, elektrinių ir elektroninių komponentų, LED apšvietimo, techninio apšvietimo ir namų bei pastatų automatikos platintojai ir mažmenininkai;
  • Importo / eksporto prekybos agentai;
  • Vyriausybės, savivaldybės ir prekybos asociacijos;

 

Susisiekite

Gintarė Zlatkienė

Gintarė Zlatkienė

Projektų vadovė

Telefonas
+37067936330
El. paštas
gintare@autare.lt