2023-05-15 ‒ 2023-05-19

LIGNA 2023

parodų centras Hannover Exhibition Grounds Messegelände

Hermesallee, Hanover, Germany

UAB „Autarė kviečia apsilankyti pasaulyje pirmaujančioje miškininkystės, baldų ir medienos pramonės parodoje Hanoveryje (Vokietijoje)

(Plačiau apie šią parodą rasite čia: http://www.ligna.de/home)

LIGNA 2023 – tai pasaulyje pirmaujanti miškininkystės, baldų ir medienos pramonės paroda vykstanti kas dvejus metus. Ji rengiama nuo 1975 metų, todėl yra pakankamai stipriai įsitvirtinusi tarp kitų tokio pobūdžio parodų visoje Vokietijoje. Preliminariais organizatorių duomenimis užpraeitoje LIGNA parodoje apsilankė išties įspūdingas lankytojų skaičius – 93,000. Savo naujausius produktus bei paslaugas šiai gausiai lankytojų auditorijai pristatė daugiau nei 1,500 dalyviai, į parodą atvyko 42,000 svečių iš skirtingų pasaulio šalių bei regionų. Dalyvavimas šioje parodoje ne tik puiki galimybė pristatyti savo gaminius bei produkciją lankytojams, bet ir puiki proga užmegzti naudingus verslo kontaktus bei pasidalinti turima patirtimi.

Pagrindiniai parodos sektoriai: Baldų gamyba; Miškininkystė; Lentpjūvės technologija; Medienos darbai; Energija iš medienos; Medienos skydų ir faneros gamyba.

Susisiekite

Gintarė Zlatkienė

Gintarė Zlatkienė

Projektų vadovė