2024-04-18 - 2024-04-20

MAAMESS 2024

Parodų kompleksas AS Tartu Näitused

Fr. R. Kreutzwaldi 60, Tartu, Estija Tartu, Estija

MAAMESS 2024 MAAMESS 2024

„Maames“yra didžiausia šios tematikos paroda visoje Šiaurės Europoje, kuri vyks jau 28 kartą ir yra tapusi tradiciniu renginiu vienijančiu daugelį gamintojų ir paslaugų teikėjų. Parodoje veikia ūkininkų turgus, naminių gyvūlių ekspozicija, vyksta geriausio mėsinių veislių buliaus rinkimai ir gyvūlių aukcijonas.    

2019 m. parodoje dalyvavo 484 įmonės iš 12 šalių (Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Vokietijos, Švedijos, Suomijos ir kt.). Parodinis plotas užėmė 70 000 kv.m. lauko aikštelėje ir 7 700 kv.m. vidaus paviljonuose. Parodoje apsilankė 45 215 lankytojai.

Parodos sektoriai:

Maisto prduktai ir įranga: maisto produktai ir gėrimai, maisto pramonės žaliavos, maisto pramonės įranga, pakavimo įranga ir medžiagos. Žemės ūkio sektorius: žemės ūkio technologijos, žemės ūkio produktų, melžimo ir galvijų laikymo įranga, veterinarinės prekės ir vaistai, pašarai, pašarų papildai, veisimas, pesticidai ir trąšos, mokymai ir konsultacijos. Sodininkystės ir daržininkystės sektorius: sėklos ir sodinukai, kraštovaizdžio sodininkystė, sodo dirbiniai, sodo dizaino elementai, augalų veisimas, šiltnamiai ir sodo nameliai, veja, želdinių projektai, bitininkystė vaisių ir daržovių auginimas, gėlės ir dekoratyviniai augalai; durpės, gamtosauga, sodo įrankiai ir technika; sodo baldai ir šviestuvai, žaliųjų plotų projektavimas, vaistažolės, tyrimai ir konsultacijos. Medienos apdirbimo ir miškininkystės sektorius: miško technika, miško apdirbimo įranga ir mašinos, lentpjūvės, medienos džiovyklos, miškų tvarkymas ir atnaujinimas, specializuoti rūbai ir saugos priemones.

Susisiekite

Justė Bliujūtė

Justė Bliujūtė

Projektų vadovė.

Telefonas
+37061144772
El. paštas
juste@autare.lt