2022-01-21 ‒ 2022-01-25

MAISON & OBJET 2022

Paris Nord Villepinte

Paris Nord Villepinte, France

VERSLO kelionių organizatorius “Autarė” kviečia apsilankyti tarptautinėje namų interjero dizaino parodoje 
Maison & Objet 2022 Paryžiuje (Prancūzijoje)
(Plačiau apie šią parodą rasite čia: http://www.maison-objet.com/en/paris)

Maison & Objet 2022 – tai tarptautinė namų interjero dizaino paroda vykstanti du kartus į metus nuo 1995 metų. Ši paroda puiki vieta Jums sužinoti apie naujausias baldų ir namų apdailos tendencijas, taip pat pamatyti naujus, modernius baldus, sukurtus profesionalų baldininkų. Čia renkasi garsiausi pasaulio interjero dizaineriai, dekoratoriai, taip pat prekybininkai ir meno galerijų atstovai. Nepraleiskite progos pasisemti naujų idėjų savo namams ir aplankykite parodą Paroda Maison & Objet Paryžiuje. Paskutinėje parodoje Maison & Objet parodoje apsilankė apie APIE 86 000 lankytojų.

Pagrindiniai parodos sektoriai: mada (drabužiai, rankinės, avalynė, juvelyrika),virtuvės indai bei kiti reikmenys ir aksesuarai; namų tekstilė ir interjeras; sodo reikmenys; namų apyvokos reikmenys; raštinės reikmenys; antikvariniai daiktai; meno kūriniai; stalo dekoravimas, suvenyrai, keramika, interjeras, stiklo dirbiniai ir kt.

 

 

Lankymo sąlygos

nuo 349 €

kaina už kelionės paketą.

 Į kelionės kainą įskaičiuota: lėktuvo bilietas, rankinis bagažas (mažasis), 3 n. pasirinktame viešbutyje, pusryčiai, kelionės atmintinė ( kaip judėti oro uostas-viešbutis-paroda).

Susisiekite

Gintarė Zlatkienė

Gintarė Zlatkienė

Projektų vadovė