2023-03-23 ‒ 2023-03-26

MAJA I / HOUSE I / BŪSTAS I 2023

Rygos "BT 1" parodų rūmai

Ķīpsalas iela 8, Ryga, Latvija

„HOUSE I“ tapo tradicine ir pačia didžiausia tarptautine statybinės pramonės paroda Latvijoje ir visame Šiaurės Pabaltijo regione. Ši paroda padeda sekti naujausias šiuolaikinės statybos tendencijas, susipažinti su naujausiomis technologijomis bei jų naudojimo galimybėmis. 2022 m. pavasarį dalyvavo 287 įmonės iš Baltijos šalių, Vokietijos, Lenkijos, Čekijos, Jungtinės Karalystės, Rumunijos ir Japonijos, o parodą aplankė 17 535 lankytojai.

„HOUSE I“ – reikšmingas renginys statybų ir kitų su ja susijusių industrijų specialistams verslo santykių užmezgimui, profesionalių konsultacijų gavimui, pramonės ir jos raidos tendencijų įvertinimui. Kiekvienas dirbantis statybų pramonėje ar besidomintis namų statyba, turės galimybę susipažinti su plačiu statybų pramonės siūlomu asortimentu. Kad renginys patenkintų dalyvių ir lankytojų įvairius poreikius, „HOUSE I“ suskirstyta į atskiras programas: bus speciali programa profesionalams, o kita programa - plačiajai visuomenei. Siekiant suteikti specialistams papildomų žinių parodos metu, taip pat pasidalinti savo nuomone apie pramonės naujoves su kitais specialistais, bus organizuojami tarptautiniai statybos seminarai.

 Parodos sektoriai:

 

  • Statybos ir remonto darbai
  • Įrankiai ir įrengimai
  • Statybinės medžiagos
  • Šilumos tiekimas, vandentiekis, vandens valymo įrenginiai
  • Architektūra, dizainas

 

Parodoje eksponuojama: architektūros naujovės, technika, įrengimai, technologijos, statybos instrumentai, statybinės medžiagos  ir konstrukcijos, įrangos nuoma, energija taupančios priemonės, santechnika, inžinierinė įranga, butų ir  pastatų  apipavidalinimas, interjeras, vidaus  apdaila  ir  įranga, pastatų apšildymo sistemos, šilumos ir garso izoliacija, šildymo ir vėdinimo įranga, išorės ir  vidaus durys, langai, fasadai, stogo dangos, sienos, dažai, lakai ir kita statybinė chemija, elektros  instaliacija, energijos  taupymo  technologija, butų  ir  pastatų  apsaugos  priemonės,  vasarnamių, surenkamų  gyvenamų  namų  statyba, eksterjero dizainas, vandentiekio sistemos, nekilnojimo turto naujovės ir sprendimai.

 

Parodoje eksponuojama: architektūros naujovės, mašinos, įrengimai, mechaninė įranga, statybos instrumentai, statybinės medžiagos  ir konstrukcijos, įrangos nuoma, energija taupančios priemonės, santechnika, inžinerinė įranga, butų ir  pastatų  apipavidalinimas, interjeras, vidaus  apdaila  ir  įranga, pastatų apšildymo sistemos, šilumos ir garso izoliacija, šildymo ir vėdinimo įranga, išorės ir  vidaus durys, langai, fasadai, stogo dangos, sienos, dažai, lakai ir kita statybinė chemija, elektros  instaliacija, energijos  taupymo  technologija, butų  ir  pastatų  apsaugos  priemonės,  vasarnamių, surenkamų  gyvenamų  namų  statyba, eksterjero dizainas, vandentiekio sistemos, nekilnojimo turto naujovės ir sprendimai.

287

Įmonės

17 500

Lankytojų

Dalyvavimo sąlygos

140 €

Registracijos mokestis

Registracijos mokestį moka įmonė-eksponentė ir įmonė-sub. eksponentė. Į kainą įskaičiuota: įrašas į parodos katalogą,  dalyvio kortelės, kvietimai lankytojams, bendra parodos reklama, parodos katalogas.

94 €

1 kv.m. tuščio parodinio ploto su viena atvira siena

Minimalus stendo dydis 6 kv. m. Į kainą įskaičiuota: parodinio ploto nuoma

102 €

1 kv.m. tuščio parodinio ploto su dvejomis atviromis sienomis

Minimalus stendo dydis 8  kv. m. Į kainą įskaičiuota: parodinio ploto nuoma

110 €

1 kv.m. tuščio parodinio ploto su trimis atviromis sienomis

Minimalus stendo dydis 12   kv. m. Į kainą įskaičiuota: parodinio ploto nuoma

118 €

1 kv.m. tuščio parodinio ploto su keturiomis atviromis sienomis

Minimalus stendo dydis 20 kv. m. Į kainą įskaičiuota: parodinio ploto nuoma

20 €

1 kv.m. standartinio stendo įrengimas

Į kainą įskaičiuota: “Octanorm” konstrukcijų nuoma ir montažas, šviestuvai “spot”( kas 3 kv. m), užrašas ant stendo, praėjimų tarp stendų valymas, apsauga. !Kiliminė danga, elektros rozetė ir baldai į standartinio stendo kainą neįskaičiuoti!

1 kv. m. lauko aikštelėje: 54 EUR
Minimalus plotas 8 kv. m.

Antkainis už stendą, aukštesnį, nei 3,5 metro – 32 Eur / 1 kv.m. 

Kainos nurodytos be PVM.

 

 

Susisiekite

Nida Venslovė

Nida Venslovė

Projektų vadovė

Telefonas
+37067094462
El. paštas
nida@autare.lt