2024-03-21 - 2024-03-24

MAJA I / HOUSE I / BŪSTAS I 2024

Rygos "BT 1" parodų rūmai

Ķīpsalas iela 8, Ryga, Latvija Ryga, Latvija

MAJA I / HOUSE I / BŪSTAS I 2024

„HOUSE i“ tapo tradicine ir pačia didžiausia tarptautine statybinės pramonės paroda Latvijoje ir visame Šiaurės Baltijos regione. Ši paroda padeda sekti naujausias šiuolaikinės statybos tendencijas, susipažinti su naujausiomis technologijomis bei jų naudojimo galimybėmis. 2023 m. pavasarį dalyvavo 323 įmonės iš Baltijos šalių, Vokietijos, Lenkijos, Čekijos, Jungtinės Karalystės, Ukrainos, Rumunijos, o parodą aplankė 27 763 lankytojai.

 

„HOUSE I“ – reikšmingas renginys statybų ir kitų su ja susijusių industrijų specialistams verslo santykių užmezgimui, profesionalių konsultacijų gavimui, pramonės ir jos raidos tendencijų įvertinimui. Kiekvienas dirbantis statybų pramonėje ar besidomintis namų statyba, turės galimybę susipažinti su plačiu statybų pramonės siūlomu asortimentu. Kad renginys patenkintų dalyvių ir lankytojų įvairius poreikius, „HOUSE I“ suskirstyta į atskiras programas: bus speciali programa profesionalams, o kita programa - plačiajai visuomenei. Siekiant suteikti specialistams papildomų žinių parodos metu, taip pat pasidalinti savo nuomone apie pramonės naujoves su kitais specialistais, bus organizuojami tarptautiniai statybos seminarai.

 

Parodos sektoriai:

  • Statybos ir remonto darbai
  • Įrankiai ir įrengimai
  • Statybinės medžiagos
  • Šilumos tiekimas, vandentiekis, vandens valymo įrenginiai
  • Architektūra, dizainas

 

Parodoje eksponuojama: architektūros naujovės, technika, įrengimai, technologijos, statybos instrumentai, statybinės medžiagos  ir konstrukcijos, įrangos nuoma, energija taupančios priemonės, santechnika, inžinierinė įranga, butų ir  pastatų  apipavidalinimas, interjeras, vidaus  apdaila  ir  įranga, pastatų apšildymo sistemos, šilumos ir garso izoliacija, šildymo ir vėdinimo įranga, išorės ir  vidaus durys, langai, fasadai, stogo dangos, sienos, dažai, lakai ir kita statybinė chemija, elektros  instaliacija, energijos  taupymo  technologija, butų  ir  pastatų  apsaugos  priemonės,  vasarnamių, surenkamų  gyvenamų  namų  statyba, eksterjero dizainas, vandentiekio sistemos, nekilnojimo turto naujovės ir sprendimai.

Pasiūlymai

MAJA I / HOUSE I / BŪSTAS I 2024

Dalyvavimo parodoje pasiūlymas
  • Nuo: 140
Užsakyti

Antkainis už stendą, aukštesnį, nei 3,5 metro – 6 Eur / 1 kv.m. 

Kainos nurodytos be PVM.

287

Įmonės

Susisiekite

Justė Bliujūtė

Justė Bliujūtė

Projektų vadovė.

Telefonas
+37061144772
El. paštas
juste@autare.lt