2024-09-24 - 2024-09-27

Marmo + Mac Verona 2024

Parodų centre Veronafiere

Veronafiere, Viale del Lavoro, Verona, VR, Italy Verona, Italija

Marmo + Mac Verona 2024

Verslo kelionių organizatorius „AUTARĖ“ kviečia apsilankyti tarptautinėje natūralių akmenų, dizaino ir technologijų parodoje Veronoje (Italijoje)

(Daugiau apie parodą rasite: https://www.marmomac.com/en/home-english/ )

Marmomacc Verona 2024 –  yra pirmaujanti pasaulinė natūralių akmenų industrijos paroda, kurioje susirenka visa šios industrijos tiekimo grandinė: nuo žaliavos iki pusiau apdirbtų ir gatavų gaminių, nuo mašinų ir technologijų apdirbimo iki architektūros ir dizaino akmenų. Kaip pagrindinis tarptautinis susitikimas, skirtas visiems akmenų industrijos atstovams, ši parodą idealiai tinka profesionaliems atsinaujinimams šioje srityje. Taip par renginio metu bus pradangiausių akmenų, apdirbtų profesionalų, ekspozicija. 2023 metais parodoje sudalyvavo 1,507 dalyvių iš 54 šalių, o parodą aplankė 67,928 svečių iš 147 skirtingų pasaulio šalių.

Pagrindiniai parodos sektoriai: granitas, marmuras, plytelės, specialios formos medžiagos, plokštės ir blokai, akmens drožiniai , sodo akmenys, dirbtinio akmens gaminiai; akmens gavybos įranga, akmens apdirbimo mašinos, poliruokliai, cheminės technologijos ir akmens priežiūros įranga, moksliniai tyrimai, profesionalūs žurnalai.

Susisiekite

Gintarė Zlatkienė

Gintarė Zlatkienė

Projektų vadovė

Telefonas
+37067936330
El. paštas
gintare@autare.lt