2023-08-31 ‒ 2023-09-02

MAXPO 2023

Hyvinkaa Airfield (HYV)

05820 Hyvinkää, Suomija

Maxpo paroda organizuojama Hyvinkää aerodrome, apie 60 km nuo Helsinkio. Paroda – tai vienas iš pagrindinių įvykių suomių statybos pramonėje. Šioje parodoje dalyvauja žemės ūkio sektoriaus, savivaldybių sektoriaus ir privataus sektoriaus statybų specialistai, aplinkos priežiūros mašinų rangovai, nekilnojamo turto valdymo specialistai, nekilnojamo turto sektoriaus atstovai, valstybės institucijų atstovai, statybos paslaugų sektoriaus klientai. Todėl ši paroda yra puiki vieta ne tik susipažinti su statybos pramonės technologijų naujovėmis bei inovacijomis, bet ir užmegzti verslo kontaktus.

 

Parodos sektoriai: žemės statyba; žemės kasimas; karjerų eksploatavimas ir smulkinimas; statybų inžinerija; kelių tiesimas ir priežiūra; sporto ir poilsio zonų priežiūra; kėlimas; vietinis transportas pramonei; komunalinė inžinerija; kasyba.

 

Parodoje bus eksponuojama: karjerų eksploatavimo ir smulkinimo įrenginiai; transporto priemonės surenkančios ir transportuojančios žemes; kelių ir gatvių statybos įrengimai; įrengimai prižiūrėti žaliąsias zonas; kėlimo įrenginiai; transportavimo įranga; įrengimai savivaldybių inžinerijai; darbo sauga; organizacijos, susijusios su statybos pramone ir aplinkos apsauga; kompiuterinės technologijos; matavimo technika; įrengimai, skirti statyboms vandens telkiniuose.

 

Lankytojų profilis (verslo sritis):

Žemės darbų rengimas 32 %

Transportas 18 %

Techninis sektorius savivaldybėms 12 %.

Mašinų ir atsarginių dalių prekyba, servisas 9 %

Ūkininkavimas 7 %

 

 

Lankytojo profilis  (profesija):

Verslininkai 24 %

Darbuotojai 31 %

Pareigūnai 10 %

Valdytojas 7 %

Specialistai 9 %

Studentai 4 %

Kiti 16 %

2022 metais vykusioje Maxpo parodoje dalyvavo 234 įmonės. Parodoje apsilankė 9844 lankytojai. Bendras parodinis plotas 60 691 kv. m.

Dalyvavimo sąlygos

390 EUR

Registracijos mokestis

Registracijos mokestį moka įmonė eksponentė ir įmonė sub. eksponentė. Į kainą įskaičiuota: aplinkosaugos mokestis, bendra parodos reklama, parodos katalogas, įrašas į parodos katalogą.

26 EUR

1 kv. m. tuščio ploto

Užsakant 9-300 kv.m. Į kainą įskaičiuota: tuščias plotas, praėjimų tarp stendų valymas, bendra apsauga.

15 EUR

1 kv. m. tuščio ploto

Užsakant 301-1000 kv.m. Į kainą įskaičiuota: tuščias plotas, praėjimų tarp stendų valymas, bendra apsauga.

10 EUR

1 kv. m. tuščio ploto

Užsakant 1001-3000 kv.m. Į kainą įskaičiuota: tuščias plotas, praėjimų tarp stendų valymas, bendra apsauga.

7 EUR

1 kv. m. tuščio ploto

Užsakant 3001 ir daugiau kv.m. Į kainą įskaičiuota: tuščias plotas, praėjimų tarp stendų valymas, bendra apsauga.

181 EUR

1 kv. m. ploto lauke su standartine įranga

Užsakant 9-10 kv.m. Į STENDO KAINĄ ĮSKAIČIUOTA: parodinis plotas, baltos sienos ir fascia iš standartinių konstrukcijų, tekstas ant fascijos arba logotipas ant sienų, apšvietimas – prožektoriai 1vnt./kv.m ant vienos sienelės, konstravimas, valymas prieš renginį.

151 EUR

1 kv. m. ploto lauke su standartine įranga

Užsakant 12-24 kv.m. Į STENDO KAINĄ ĮSKAIČIUOTA: parodinis plotas, baltos sienos ir fascia iš standartinių konstrukcijų, tekstas ant fascijos arba logotipas ant sienų, apšvietimas – prožektoriai 1vnt./kv.m ant vienos sienelės, konstravimas, valymas prieš renginį.

137 EUR

1 kv. m. ploto lauke su standartine įranga

Užsakant 25-36 kv.m. Į STENDO KAINĄ ĮSKAIČIUOTA: parodinis plotas, baltos sienos ir fascia iš standartinių konstrukcijų, tekstas ant fascijos arba logotipas ant sienų, apšvietimas – prožektoriai 1vnt./kv.m ant vienos sienelės, konstravimas, valymas prieš renginį.

119 EUR

1 kv. m. ploto lauke su standartine įranga

Užsakant 40-50 kv.m. Į STENDO KAINĄ ĮSKAIČIUOTA: parodinis plotas, baltos sienos ir fascia iš standartinių konstrukcijų, tekstas ant fascijos arba logotipas ant sienų, apšvietimas – prožektoriai 1vnt./kv.m ant vienos sienelės, konstravimas, valymas prieš renginį.

Kainos nurodytos be PVM.

Atkreipkite dėmesį! Kilimines plyteles arba kiliminę dangą galima užsisakyti atskirai, kaina + 12 €/kv.m.

Susisiekite

Nida Venslovė

Nida Venslovė

Projektų vadovė

Telefonas
+37067094462
El. paštas
nida@autare.lt