2023-08-31 - 2023-09-02

MAXPO 2023

Hyvinkaa Airfield (HYV)

05820 Hyvinkää, Suomija Hiuvinkė, Suomija

MAXPO 2023

Maxpo paroda organizuojama Hyvinkää aerodrome, apie 60 km nuo Helsinkio. Paroda – tai vienas iš pagrindinių įvykių suomių statybos pramonėje. Šioje parodoje dalyvauja žemės ūkio sektoriaus, savivaldybių sektoriaus ir privataus sektoriaus statybų specialistai, aplinkos priežiūros mašinų rangovai, nekilnojamo turto valdymo specialistai, nekilnojamo turto sektoriaus atstovai, valstybės institucijų atstovai, statybos paslaugų sektoriaus klientai. Todėl ši paroda yra puiki vieta ne tik susipažinti su statybos pramonės technologijų naujovėmis bei inovacijomis, bet ir užmegzti verslo kontaktus.

 

Parodos sektoriai: žemės statyba; žemės kasimas; karjerų eksploatavimas ir smulkinimas; statybų inžinerija; kelių tiesimas ir priežiūra; sporto ir poilsio zonų priežiūra; kėlimas; vietinis transportas pramonei; komunalinė inžinerija; kasyba.

 

Parodoje bus eksponuojama: karjerų eksploatavimo ir smulkinimo įrenginiai; transporto priemonės surenkančios ir transportuojančios žemes; kelių ir gatvių statybos įrengimai; įrengimai prižiūrėti žaliąsias zonas; kėlimo įrenginiai; transportavimo įranga; įrengimai savivaldybių inžinerijai; darbo sauga; organizacijos, susijusios su statybos pramone ir aplinkos apsauga; kompiuterinės technologijos; matavimo technika; įrengimai, skirti statyboms vandens telkiniuose.

 

Lankytojų profilis (verslo sritis):

Žemės darbų rengimas 32 %

Transportas 18 %

Techninis sektorius savivaldybėms 12 %.

Mašinų ir atsarginių dalių prekyba, servisas 9 %

Ūkininkavimas 7 %

 

 

Lankytojo profilis  (profesija):

Verslininkai 24 %

Darbuotojai 31 %

Pareigūnai 10 %

Valdytojas 7 %

Specialistai 9 %

Studentai 4 %

Kiti 16 %

 

2022 metais vykusioje Maxpo parodoje dalyvavo 234 įmonės. Parodoje apsilankė 9844 lankytojai. Bendras parodinis plotas 60 691 kv. m.

Pasiūlymai

MAXPO 2023

Dalyvavimo parodoje pasiūlymas
  • Nuo: 390 EUR
Užsakyti

Kainos nurodytos be PVM.

Atkreipkite dėmesį! Kilimines plyteles arba kiliminę dangą galima užsisakyti atskirai, kaina + 12 €/kv.m.

Susisiekite

Justė Bliujūtė

Justė Bliujūtė

Projektų vadovė.

Telefonas
+37061144772
El. paštas
juste@autare.lt