2022-04-05 ‒ 2022-04-08

MECHANINĖ INŽINERIJA 2022

Minsko Futbolo maniežas

Praspiekt Pieramožcaŭ 20, Minsk, Baltarusija

Parodos organizatoriai: „Minskexpo“
Oficialus atstovas Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje: UAB “Autarė”

Paroda „Mechaninė inžinerija“ organizuojama nuo 1993 metų. Tradiciškai parodoje bus demonstruojami naujausi pramoninių įrenginių, metalo pjovimo bei abrazyvinių įrankių gamybos pasiekimai: automatizuotos linijos ir metalo apdirbimo CNC mašinos, pagrįstos pramoniniais kompiuteriais; moduliniai ir monoblokiniai CNC įrenginiai; CNC mašinų programinė įranga, dalių ir formų 3D dizainas, dalių matavimas ir prototipų kūrimas; Elektroerozija, juostų pjovimas, įrankių pjovimas, tekinimas, gręžimas, frezavimas, pjovimas, šlifavimas, perpjaustymas ir kitos mašinos; mašinų dalys, hidraulinė ir pneumatinė įranga, servisai; abrazyviniai ir pjovimo įrankiai, įskaitant ir daug daugiau.
Kartu vykstančios parodos: „Suvirinimas ir pjovimas“, „Metalo apdirbimas“, „LitMetExpo“ ir tarptautinis specializuotas salonas „Apsauga nuo korozijos. Padengimai“.
2019 metais vykusiose parodose dalyvavo daugiau nei 200 įmonių iš Baltarusijos, Rusijos, Vengrijos, Izraelio, Ispanijos, Italijos, Indijos, Kanados, Kinijos, Vokietijos, Latvijos, Lietuvos, Lenkijos, JAV, Ukrainos, Prancūzijos, Čekijos, Japonijos ir Šveicarijos. Parodas aplankė daugiau nei 12 300 specialistų iš NVS, Rytų ir Vakarų Europos.

Parodų tematikos: metalo apdirbimo įranga; modernios gamybos technologijos, automatika ir robotika, informacinės technologijos; hidraulinė pneumatinė įranga; guoliai; kėlimo ir transportavimo mechanizmai, konvejeriai, grandinės ir keltuvai; gumos bei sintetinės žaliavos gaminiai; tvirtinimo detalės; jungiamosios detalės ir įranga; tepimo sistemos, aušinimo skysčio tiekimas ir šalinimas, priežiūros medžiagos; matavimo instrumentai, įrankiai ir prietaisai; gamyklų įranga, apšvietimo, vėdinimo ir kondicionavimo sistemos; pramoninės įrangos taisymas ir modernizavimas; pramoninių atliekų tvarkymas; energijos taupymo technologijos; liejimo įranga; terminio apdorojimo ir padengimo įranga; metalo pjovimo ir šlifavimo diskai; automatizuotos projektavimo ir gamybos valdymo sistemos, programinė įranga; moksliniai ir techniniai projektai, projektavimas ir technologijų plėtra; juodųjų ir spalvotųjų metalų surinkimas ir kompleksinis apdorojimas.

Dalyvavimo sąlygos

250 €

Registracijos mokestis

Registracijos mokestį moka įmonė-eksponentė ir įmonė-sub. eksponentė. Į kainą įskaičiuota: parodos katalogas, informacinė medžiaga, dalyvio kortelės, 2 kvietimai į biznio kokteilį, bendra parodos reklama.

165 €

1 kv. m. ploto su standartiniu stendu

Į kainą įskaičiuota: parodinio ploto nuoma, konstrukcijų nuoma ir montažas, kiliminė danga (pasirinktiniai: mėlyna, žalia, raudona, juoda, pilka), elektros rozetė (220 V, 2,5 kW), 1 šviestuvas (kas 3 kv. m.), 1 stalas, 4 kėdės (2 kėdės – 6 kv. m., 4 kėdės – virš 6 kv. m.), užrašas ant stendo (iki 18 ženklų), kabykla rūbams, šiukšlių dėžė, praėjimų tarp stendų valymas.

81 €

*1 kv. m. tuščio parodinio ploto

(jei stendą įsirenginėja pati įmonė arba trečiasis asmuo, taikomas 40 % antkainis)   * – Rezervuojant neįrengtą plotą, užsakovui pageidaujant, įrengiame nestandartinį (individualų) stendą Į kainą įskaičiuota: parodinio ploto nuoma.

30 €

1 kv. m. lauko aikštelėje

160 €

Privalomas įrašas į parodos katalogą + CD

Stendas su dviem atvirom sienom: + 15 %

Stendas su trim atvirom sienom: + 20 %

Stendas su keturiom atvirom sienom: + 25 %

Stendas centrinėje linijoje: + 15%

Minimalus stendo dydis 9 kv. m, centrinėje linijoje 12 kv.m.

Susisiekite

Nida Venslovė

Nida Venslovė

Projektų vadovė

Telefonas
+37067094462
El. paštas
nida@autare.lt