2023-09-21 - 2023-09-22

MEDBALTICA 2023

BT1 parodų rūmuose

8 Ķīpsalas iela, Riga, Latvia Ryga, Latvija

MEDBALTICA 2023

Svarbiausia Pabaltijo šalių medicinos pramonės paroda „Medbaltica“ pradedama rengti kiekvienais metais! Parodos tikslas - sutelkti skirtingų medicinos sričių specialistus, susipažinti su aktualiomis šiandienos medicinos problemomis, surasti būdus ir pritaikyti moksliškai ir mediciniškai pagrįstus metodus joms spręsti, informuoti apie naujausius pasiekimus medicinoje. Paroda apima keturias pagrindines kryptis: stomatologiją, farmaciją, medicinos technologijas, oftalmologiją. Parodos metu vyks sveikatos priežiūros specialistų konferencijos ir seminarai.

2022 metais vykusioje parodoje dalyvavo 147 įmonės iš 12 šalių, parodoje apsilankė 6972 profesionalūs lankytojai iš Latvijos, Lietuvos, Estijos ir kitų šalių.

Parodoje eksponuojama: stomatologijos įranga ir instrumentai; stomatologinės medžiagos; dantų technikos laboratorijų įranga; profilaktikos priemonės, implantai; vaistai, medžiagos farmacijos pramonei; diagnostinė įranga, rentgeno diagnostika; elektromedicininė įranga ir aparatūra; ortopedinė technika, įranga ligoninėms; oftalmologijos įranga, medžiagos ir instrumentai; optinė įranga, vaistai, vitaminai, mineralai, maisto papildai, slaugos priemonės.

Pasiūlymai

MEDBALTICA 2023

Dalyvavimo parodoje pasiūlymas
  • Nuo: 75
Užsakyti

Susisiekite

Justė Bliujūtė

Justė Bliujūtė

Projektų vadovė.

Telefonas
+37061144772
El. paštas
juste@autare.lt