2022-04-05 - 2022-04-08

METALO APDIRBIMAS 2022

Minsko Futbolo maniežas

Pobediteley Ave., 20/2, Minsk, Belarus Minskas, Baltarusija

METALO APDIRBIMAS 2022

Tarptautinė paroda „Metalo apdirbimas“ organizuojama nuo 1993 metų. Tradiciškai parodoje bus demonstruojami naujausi metalo apdirbimo pramonės pasiekimai.
Kartu vyksta parodos „Suvirinimas ir pjovimas“, „Mechaninė inžinerija“, „LitMetExpo“ ir tarptautinis specializuotas salonas „Apsauga nuo korozijos. Padengimai“.

2018 metais vykusiose parodose dalyvavo daugiau nei 200 įmonių  iš Baltarusijos, Gruzijos, Rusijos, Austrijos, Didžiosios Britanijos, Izraelio, Italijos, Kinijos, Vokietijos, Latvijos, Lietuvos, Estijos, Lenkijos, Turkijos, Ukrainos, Čekijos ir Šveicarijos.

Parodas aplankė daugiau kaip 12 300 specialistų iš NVS, Rytų ir Vakarų Europos. Parodinis plotas užėmė apie 3 000 kv. m.

http://metalworking.minskexpo.com/ 

Pasiūlymai

METALO APDIRBIMAS 2022

Dalyvavimo parodoje pasiūlymas
  • Nuo: 250
Užsakyti

Parodų tematikos:  metalo pjovimo įranga; suvirinimo ir liejimo įranga; presavimo įranga; terminio apdorojimo ir padengimo įranga; metalo pjovimo ir šlifavimo diskai; technologinė įranga, eksploatacinės žaliavos; hidraulinė ir pneumatinė įranga bei komponentai; testavimo ir matavimo įranga, aparatūra ir instrumentai; metalo apdirbimo įrangos priemonės ir elementai, tame tarpe, įrankių parduotuvės, transportavimo – pakrovimo įrenginiai, pramoniniai robotai; automatinės gamybos projektavimo ir  valdymo sistemos, programinė įranga; technologinės įrangos remontas ir modernizacija, atsarginės dalysi ir paslaugos; mokslo ir technikos projektai, technologijų plėtra; literatūra ir informacija; investiciniai projektai; juodųjų ir spalvotų metalų laužo surinkimas ir kompleksinis perdirbimas.

 

Susisiekite

Justė Bliujūtė

Justė Bliujūtė

Projektų vadovė.

Telefonas
+37061144772
El. paštas
juste@autare.lt