2022-04-05 ‒ 2022-04-08

METALO APDIRBIMAS 2022

Minsko Futbolo maniežas

Pobediteley Ave., 20/2, Minsk, Belarus

Tarptautinė paroda „Metalo apdirbimas“ organizuojama nuo 1993 metų. Tradiciškai parodoje bus demonstruojami naujausi metalo apdirbimo pramonės pasiekimai.
Kartu vyksta parodos „Suvirinimas ir pjovimas“, „Mechaninė inžinerija“, „LitMetExpo“ ir tarptautinis specializuotas salonas „Apsauga nuo korozijos. Padengimai“.

2018 metais vykusiose parodose dalyvavo daugiau nei 200 įmonių  iš Baltarusijos, Gruzijos, Rusijos, Austrijos, Didžiosios Britanijos, Izraelio, Italijos, Kinijos, Vokietijos, Latvijos, Lietuvos, Estijos, Lenkijos, Turkijos, Ukrainos, Čekijos ir Šveicarijos.

Parodas aplankė daugiau kaip 12 300 specialistų iš NVS, Rytų ir Vakarų Europos. Parodinis plotas užėmė apie 3 000 kv. m.

http://metalworking.minskexpo.com/ 

Parodų tematikos:  metalo pjovimo įranga; suvirinimo ir liejimo įranga; presavimo įranga; terminio apdorojimo ir padengimo įranga; metalo pjovimo ir šlifavimo diskai; technologinė įranga, eksploatacinės žaliavos; hidraulinė ir pneumatinė įranga bei komponentai; testavimo ir matavimo įranga, aparatūra ir instrumentai; metalo apdirbimo įrangos priemonės ir elementai, tame tarpe, įrankių parduotuvės, transportavimo – pakrovimo įrenginiai, pramoniniai robotai; automatinės gamybos projektavimo ir  valdymo sistemos, programinė įranga; technologinės įrangos remontas ir modernizacija, atsarginės dalysi ir paslaugos; mokslo ir technikos projektai, technologijų plėtra; literatūra ir informacija; investiciniai projektai; juodųjų ir spalvotų metalų laužo surinkimas ir kompleksinis perdirbimas.

 

Dalyvavimo sąlygos

250 €

Registracijos mokestis

165 €

1 kv. m. ploto su standartiniu stendu

160 €

Privalomas įrašas į parodos katalogą + CD

*1 kv. m. neįrengto parodinio ploto:  81 EUR (jei stendą įsirenginėja pati įmonė arba trečiasis asmuo, taikomas 40 % antkainis)
*Rezervuojant neįrengtą plotą, užsakovui pageidaujant, įrengiame nestandartinį (individualų) stendą
Į kainą įskaičiuota: parodinio ploto nuoma.

Stendas su dviejomis atviromis sienomis:    + 15 %
Stendas su trimis atviromis sienomis:          + 20 %
Stendas su keturiomis atviromis sienomis:  + 25 %
Stendas centrinėje linijoje:                            + 15 %

Minimalus stendo dydis  9 kv. m, centrinėje linijoje – 12 kv.m.

1 kv. m. lauko aikštelėje:                                              30 EUR

Kainos nurodytos be PVM.                                           

Susisiekite

Nida Venslovė

Nida Venslovė

Projektų vadovė

Telefonas
+37067094462
El. paštas
nida@autare.lt