2021-09-08 - 2021-09-12

MIBF 2021

parodų centras VDNH Expo

All-Russian Exhibition Center, Prospekt Mira, Moscow, Russia Maskva, Rusija

MIBF 2021

UAB “AUTARĖ” kviečia apsilankyti tarptautinėje knygų mugėje Maskvoje (Rusijoje)

(Plačiau apie šią parodą rasite čia: http://mibf.info/english)

MIBF 2021 – tai tarptautinė, kasmet vykstanti Maskvos knygų mugės paroda rengiama nuo 1977 metų. Tai bene didžiausias tokio pobūdžio renginys vykstantis Rusijoje, kadangi šioje mugėje galima rasti visų žanrų leidinius bei knygas net keliomis skirtingomis kalbomis. MIBF mugėje kiekvienas dalyvis stengiasi ne tik parodyti savo produkciją, bet ir supažindinti visuomenę su garsiais autoriais bei jų knygomis, kadangi mugės metu veikia intensyvi programa, kurios metu lankytojai turi galimybę susitikti su žymiais ir talentingais autoriais tokiais kaip Paulo Coelho, Bernard Werber,  Edward Radzinsky ir kt.

Renginio patogumui ir komfortui sukurti šių metų parodos informaciniuose paviljonuose, organizatoriai žada įdiegti specialią paieškos sistemą „Elektroninį kompasą” kuriuo naudojantis reikalingą leidinio pavadinimą ir vietą parodoje būtų galima rasti be jokio vargo. Tai puiki idėja, kadangi kiekvienas parodos lankytojas galės paprasčiau ir lengviau orientuotis parodos erdvėje bei lengvai rasti tai ko jam reikia.

MIBF mugės kultūrinė programa yra labai plati, kadangi ją apima ne tik susitikimai su rašytojais, naujų knygų pristatymai, bet ir koncertai, filmų demonstracijos ir net meno ekspozicijos.

2016 metų MIBF knygų mugėje susirinko daugiau nei 103 000 mugės lankytojų iš 114 skirtingų pasaulio šalių.

Pagrindiniai parodos sektoriai: Knygos, periodiniai leidiniai; Geografiniai žemėlapiai, atlasai, gaubliai; Atvirukai; Meno reprodukcijos; Antspaudai; Muzika, CD; Multimedijos produktai; Kanceliarinės prekės.

Susisiekite

Gintarė Zlatkienė

Gintarė Zlatkienė

Projektų vadovė

Telefonas
+37067936330
El. paštas
gintare@autare.lt