2021-08-23 ‒ 2021-08-26

MIMS Automechanika Moscow 2021

Expocentre

Expocentre, Krasnopresnenskaya Naberezhnaya, Maskva, Rusija

UAB “Autarė” kviečia Jus apsilankyti tarptautinėje specializuotoje automobilių, atsarginių dalių, autokosmetikos, degalinių ir autoserviso įrangos parodoje Maskvoje (Rusijoje)

(Daugiau apie šią parodą rasite čia: http://www.mims.ru/en-GB/)

MIMS Automechanika Moscow 2021 – tai tarptautinė automobilių,atsarginių dalių, degalinių ir autoserviso įrangos paroda, kuri vyksta kasmet nuo 1990 metų. MIMS Automechanica Moscow praėjusioje parodoje dalyvavo 1323 kompanijos iš 41 šalies, kurios užėmė  46 500 m2 plotą. Čia apsilankė 25, 965 lankytojai.

Parodos sektoriaiDalys ir detalės ( variklis, transmisija, išmetamieji vamzdžiai; važiuoklės dalys; stabdžių sistemos;kėbulas;automobilinis ryšys (radijas, GPS, navigacija); akumuliatoriai, įkrovimo įrenginiai; elektra, elektronika); Automobilių aksesuarai ( aksesuarai; puošyba, dizaino tobulinimas; priekabos; padangos ir ratai; interjeras (instrumentai, sėdynės, apmušalai, kondicionieriai);  Automobilių remontas ir priežiūra ( dirbtuvių įranga, įrankiai; kėbulo remontas; dažai; apsauga nuo rudžių); Degalinės (alyvos, tepalai;plovimo įranga;degalinių įranga;valymo priemonės).

 

Lankymo sąlygos

395 €

Registracijos mokestis

345 €

1 kv. m. Parodinio ploto nuoma su standartine įranga

130 €

1 kv. m. Lauko aikštelė

Į kelionės kainą įskaičiuota: lėktuvo bilietas, registruotas bei rankinis bagažai, 2 n. apgyvendinimas su pusryčiais, Rusijos viza ( Atliekama per 8 d.d.).

Pervežimas oro uostas- viešbutis- oro uostas, mokamas papildomai, asmeniui nuo 39 eur į abi puses ( keliaujant ne mažiau 4 asm).

Maloniai lauksiu Jūsų užsakymų ar pastabų.

Susisiekite

Gintarė Zlatkienė

Gintarė Zlatkienė

Projektų vadovė

Telefonas
+37067936330
El. paštas
gintare@autare.lt