2022-06-14 ‒ 2022-06-16

MULTIMODAL 2022

Parodų centras NEC Birmingham

Hall 1 The NEC, Birmingham B40 1NT

UAB “AUTARĖ” kviečia Jus dalyvauti 15-oje tarptautinėje specializuotoje TRANSPORTO IR LOGISTIKOS PASLAUGŲ PARODOJE BIRMINGEME (Jungtinė Karalystė) MULTIMODAL 2021

Paroda vyks tarptautiniuose parodų rūmuose NEC Birmingham, North Ave, Marston Green, Birmingham B40 1NT, United Kingdom

Atstovai Lietuvoje: UAB “Autarė“
„MULTIMODAL“ – visi pervežimo ir logistikos sprendimai po vienu stogu. Tai yra svarbiausias Jungtinės Karalystės ir Airijos krovininio transporto, logistikos ir tiekimo valdymo renginys. Tai tarptautinė paroda, vykstanti kas metus nuo 2008 metų. Paroda apima visas transporto rūšis, įskaitant jūros, kelių, geležinkelių, oro ir vidaus vandenų transportą. Kurjeriai ir krovinių savininkai lankosi parodoje norėdami patobulinti savo verslą; siekiant efektyviau perkelti savo gaminius, ieško naujų tiekėjų ir partnerių. Tai yra susitikimų ir verslo sprendimų vieta, kurioje susitinka stipriausi vežėjai, importuotojai ir eksportuotojai.

Nors ši paroda susikūrė palyginti visai neseniai, tačiau greitai užėmė lyderės pozicijas visoje UK.

Šioje parodoje 2021 metais dalyvavo 162 įmonės, apsilankė 7236 profesionalūs lankytojai.

Tai puiki proga suplanuoti susitikimus ir praleisti neįkainojamą laiką.

Pagrindiniai parodos sektoriai: krovinių ir keleivių pervežimas; ekspeditoriai ir kurjeriai; komercinis transportas; servisai; vandens, oro ir sausumos transportas; bėginis transportas ir jo sudedamosios dalys; transporto infrastruktūra; įmonės, prekiaujančios degalais ir naftos produktais; terminalai, sandėliai ir jų įranga; logistikos paslaugos; apsaugos sistemos; navigacinės sistemos; draudimas; IT sprendimai ir saugos sprendimai.

Parodą lanko ir vežėjų ieško tokios įmonės kaip „Boots“, „Adidas“, „IKEA“, „John Lewis“, „Aldi“, „Heineken“, „Ford“, „Dr.Oetker“, „Disney“ ir daugelis kitų didžiųjų prekinių ženklų.

 

Daugiau apie parodą: https://www.multimodal.org.uk/exhibition

 

Dalyvavimo sąlygos

595 GBP

1 kv. m. stendo paketas

Į kainą įskaičiuota: stendo konstrukcijų nuoma ir montažas, stendo apšvietimas, elektros rozetė, kiliminė danga, įrašas į parodos katalogą, neribotas skaičius dalyvių kortelių ir pakvietimų lankytojams.

485 GBP

1 kv. m. neįrengto parodinio ploto

Į kainą įskaičiuota: parodinio ploto nuoma, įrašas į parodos katalogą, neribotas skaičius dalyvių kortelių ir pakvietimų lankytojams.

195 GBP

draudimas

Privalomas draudimo mokestis 195 £ 

Kainos nurodytos be PVM.

MM22-sales-prospectus-180122.pdf

Susisiekite

Justė Bliujūtė

Justė Bliujūtė

Projektų vadovė.

Telefonas
+37061144772
El. paštas
juste@autare.lt