2023-06-13 - 2023-06-14

MULTIMODAL 2023

Parodų centras NEC Birmingham

Hall 1 The NEC, Birmingham B40 1NT Birmingemas, Jungtinė Karalystė

MULTIMODAL 2023

UAB “AUTARĖ” kviečia Jus dalyvauti 17-oje tarptautinėje specializuotoje TRANSPORTO IR LOGISTIKOS PASLAUGŲ PARODOJE BIRMINGEME (Jungtinė Karalystė) MULTIMODAL 2023

Paroda vyks tarptautiniuose parodų rūmuose NEC Birmingham, North Ave, Marston Green, Birmingham B40 1NT, United Kingdom

Atstovai Lietuvoje: UAB “Autarė“
„MULTIMODAL“ – visi pervežimo ir logistikos sprendimai po vienu stogu. Tai yra svarbiausias Jungtinės Karalystės ir Airijos krovininio transporto, logistikos ir tiekimo valdymo renginys. Tai tarptautinė paroda, vykstanti kas metus nuo 2008 metų. Paroda apima visas transporto rūšis, įskaitant jūros, kelių, geležinkelių, oro ir vidaus vandenų transportą. Kurjeriai ir krovinių savininkai lankosi parodoje norėdami patobulinti savo verslą; siekiant efektyviau perkelti savo gaminius, ieško naujų tiekėjų ir partnerių. Tai yra susitikimų ir verslo sprendimų vieta, kurioje susitinka stipriausi vežėjai, importuotojai ir eksportuotojai.

Nors ši paroda susikūrė palyginti visai neseniai, tačiau greitai užėmė lyderės pozicijas visoje UK.

Šioje parodoje 2022 metais dalyvavo 300 įmonių, apsilankė 7236 profesionalūs lankytojai.

Tai puiki proga suplanuoti susitikimus ir praleisti neįkainojamą laiką.

Pasiūlymai

MULTIMODAL 2023

Dalyvavimo parodoje pasiūlymas
  • Nuo: 195 GBP
Užsakyti

Pagrindiniai parodos sektoriai: krovinių ir keleivių pervežimas; ekspeditoriai ir kurjeriai; komercinis transportas; servisai; vandens, oro ir sausumos transportas; bėginis transportas ir jo sudedamosios dalys; transporto infrastruktūra; įmonės, prekiaujančios degalais ir naftos produktais; terminalai, sandėliai ir jų įranga; logistikos paslaugos; apsaugos sistemos; navigacinės sistemos; draudimas; IT sprendimai ir saugos sprendimai.

Parodą lanko ir vežėjų ieško tokios įmonės kaip „Boots“, „Adidas“, „IKEA“, „John Lewis“, „Aldi“, „Heineken“, „Ford“, „Dr.Oetker“, „Disney“ ir daugelis kitų didžiųjų prekinių ženklų.

 

Daugiau apie parodą: https://www.multimodal.org.uk/exhibition

 

Susisiekite

Justė Bliujūtė

Justė Bliujūtė

Projektų vadovė.

Telefonas
+37061144772
El. paštas
juste@autare.lt