2024-04-23 ‒ 2024-04-26

NordBygg 2024

Stockholmsmässan parodų centre

Stockholmsmässan, Parkeringsvägen, Stockholm, Sweden

VERSLO kelionių organizatorius “AUTARĖ” kviečia apsilankyti tarptautinėje statybos pramonės mugė Stokholme (Švedijoje) NordBygg 2024.
(plačiau apie mugę rasite čia: http://www.nordbygg.se/?sc_lang=en )

NordBygg 2024 – tarptautinė statybos pramonės mugė, vykstanti kas dvejus metus, nuo 1980m. Renginyje dalyviai pristatys savo naujausius ir pažangiausius produktus bei paslaugas. Šioje parodoje jau dabar žada dalyvauti daugiau nei 800 dalyvių iš daugiau nei 30 šalių, kurie demonstruos naujas idėjas, išmanius sprendimus ir įdomias naujoves.
2018 m. dalyvavo daugiau nei 250 dalyvių ir daugiau nei 3000 lankytojų.

Pagrindiniai mugės sektoriai: Statybos mašinos ir įregimai;Pradiniai ir papildomi statybiniai komponentai;Apdaila;IT paslaugos ir įranga;Statybinės plokštės, stiklas ir metalas;Ventiliacija;Patalpų klimato reguliavimo prietaisai;Elektros sistemos ir įranga;Apšvietimas;Elektrotechnika;Oro kondicionavimas;Šildymo įranga.

 

 

Lankymo sąlygos

Į kelionės kainą įskaičiuota: lėktuvo bilietas, rankinis bagažas, 2 n. pasirinktame viešbutyje, pusryčiai, kelionės atmintinė.

Papildomai užsakome: vienvietį kambarį, pervežimą oro uostas- viešbutis- oro uostas, registruota bagaža, bilietus įėjimui į parodą.

Maloniai laukiame Jūsų užsakymų.

Susisiekite

Gintarė Zlatkienė

Gintarė Zlatkienė

Projektų vadovė