2024-11-18 - 2024-11-20

Organic & Natural Products 2024

Dubai Convention & Exhibition Centre

Dubai Convention & Exhibition Centre Dubajus, Jungtiniai Arabų Emyratai

Organic & Natural Products 2024

UAB “AUTARĖ” kviečia Jus apsilankyti tarptautinėje NATŪRALIŲ PRODUKTŲ parodoje DUBAJUJE (JUNGTINIUOSE ARABŲ EMYRATUOSE)

Organic & Natural Products  2024

(Daugiau apie parodą rasite https://organicandnatural.com/)

MIDDLE EAST NATURAL & ORGANIC PRODUCT EXPO- MENOPE 2024– tarptautinė natūralių ir ekologiškų produktų parodų lyderė visame Artimųjų Rytų regione. MIDDLE EAST NATURAL & ORGANIC PRODUCT EXPO- MENOPE 2024 tapo akivaizdi platforma, per kurią šimtai užsienio kompanijų pateko į Artimųjų Rytų rinką. Praėjusių metų parodoje dalyvavo 128 įmonės iš 30 pasaulio šalių. Parodinis plotas užėmė 4 500 kv.m. Apsilankė virš 4000 lankytojų.

Parodoje eksponuojama:
Natūralus maistas ir gėrimai: aukštos kokybės ekologiški maisto produktai, žemės ūkio produktai,organiški produktai gurmanams, ekologiškas kūdikių maistas, nealkoholiniai gėrimai,Mineraliniai ir terminiai vandenys, alus bei vynas, prieskoniai, nacionalinis maistas, užkandžiai, funkciniai maisto produktai ir gėrimai, žalieji maisto produktų ir sutys, mėsa ir mėsos pakaitalai, ekologiški pieno produktai, ekologiškiVaisiai ir daržovės, džiovinti vaisiai, vaisiai ir daržovės, prieskoniniai augalai, prieskoniai ir pagardai, arbata ir kava.
Natūrali kosmetika ir asmens priežiūros priemonės: kosmetika, odos priežiūra, kosmetika kūdikiams irVaikams, vonios produktai, natūrali dekoratyvinė kosmetika, kosmetiniai aliejai ir natūralūs kvepalai, higienosProduktai, pėdų priežiūros produktai, plaukų priežiūra, natūralūs organizmo valymo produktai, lieknėjimo.Produktai, apsaugos nuo saulės produktai.
Sveikata, medicina, natūralūs farmacijos produktai: homeopatiniai, ajurvediniai ir unani produktai,botaniniai ekstraktai, aromaterapijos produktai; bio-energetiniai produktai, žoliniai preparatai ir vaistai, Esencijos, natūralūs preparatai masažams, gydomosios arbatos, natūralūs vaistai, natūralūs terapijos būdai, Centrai ir gydymas, SPA centrai, klinikos, viešbučiai, dietologijos centrai, grožio salonai, sveikatos įstaigos.
Ekologiški ir natūralūs produktai: ekologiškos valymo priemonės, aplinką tausojantys produktai ekologiškatekstilė, natūralūs valymo reikmenys, skalbyklos natūralus baldai, organiniai drabužiai ir medžiagos, verpalai, Prekyba ekologiškais ingredientais ir žaliavomis, natūralios kvapiosios medžiagos, organinės pakavimo medžiagos, daugkartiniai maišeliai, organinės trąšos.

Susisiekite

Gintarė Zlatkienė

Gintarė Zlatkienė

Projektų vadovė

Telefonas
+37067936330
El. paštas
gintare@autare.lt