2024-11-12 - 2024-11-14

Paperworld Middle East 2024

Dubai World Trade Centre

Dubajus, Jungtiniai Arabų Emyratai

Paperworld Middle East 2024

UAB “AUTARĖ” kviečia Jus apsilankyti 11-toje tarptautinėje kanceliarinių prekių, popieriaus, dovanų ir raštinės reikmenų pramonės parodoje PAPER WORLD MIDDLE EAST 2024 Dubajuje, (JAE).

Plačiau apie parodą rasite čia: https://paperworld-middle-east.ae.messefrankfurt.com/dubai/en.html

PAPER WORLD MIDDLE EAST 2024 – yra didžiausia kanceliarinių prekių, popieriaus ir raštinės reikmenų pramonės tarptautinė prekybos paroda Viduriniuose Rytuose. „Paperworld“ yra gyvybiškai svarbi verslo platforma, siūlanti idealią apžvalgą dabartinių rinkos temų ir tendencijų popieriaus ir biuro gaminių sektoriuje. Šis renginys skirtas atrasti naujausias rinkos tendencijas, susisiekti su pagrindinėmis įmonėmis ir ištirti daugybę produktų ir prekės ženklų – viską vienoje vietoje.
„PAPERWORLD“ paroda suteiks galimybes, kurios gali sustiprinti jūsų verslą.
Paskutinėje parodoje dalyvavo 300 įmonių ir apsilankė daugiau nei 6000 lankytojų iš 115 užsienio šalių, norinčių įsigyti produktų ir paslaugų, kuriuos siūlo tarptautinės ir vietos bendrovės.

 

Kartu parodoje vyks ir vaikų žaidimų, dovanų platformos – „Playworld Middle East“ ir „Gifts & Lifestyle Middle East“.

„Playworld Middle East“ yra vienintelė tokio tipo regiono prekybos paroda, kurioje pristatomos naujausios kūrybinės ir technologinės naujovės žaislų pramonėje, taip pat daugybė tinklų kūrimo galimybių. Pristatoma daugybė gamintojų, platintojų ir importuotojų – nuo mažų inovatyvių kompanijų iki didžiųjų prekybos tinklų. Šis renginys siūlo daugybę produktų, skirtų bet kokio amžiaus vaikams.

„Gifts & Lifestyle Middle East“ – specialus skyrius, kuriame bus viskas kas susiję su madingomis, dizainerių dovanomis ir dekoratyviniais, odiniais aksesuarais. Kartu su specialiu vakarienės skyriumi galima bus rasti ir stalo dekoravimo reikmenis, krištolo dirbinius, stiklo ir dekoro daiktus.
Čia galima atrasti geriausias dovanas, ir įvairius aksesuarus.

Produktų grupės: albumai ir iliustruoti kalendoriai, knygų įrišimo medžiagos, knygos, lankai, portfeliai, verslo lagaminai, kalendoriai, kompiuterių priedai, kopijuokliai, kopijavimo popierius, dekoratyvinės plėvelės, piešimo priemonės, vokai, rašikliai, aplankai, plunksnakočiai, žaidimai, dovanos, sveikinimo atvirukai, žymekliai, rašalo kasetės, rašalinis popierius, etiketės, lazerinis popierius, firminiai blankai, lagaminai, servetėlės, užrašų knygelės, biuro įranga, kanceliarinės prekės, organizacinės priemonės, organizatoriai, popierius, pieštukai, rašikliai, pliušinės figūros, pristatymo priemonės, spausdintuvai, juostelės, liniuotės, mokyklinės rankinės, mokykliniai reikmenys, maži odos dirbiniai, šablonai, dažai, skaidrės, tendencijų dirbiniai, vyniojamas popierius, rašymo priemonės.

Pagrindiniai parodos lankytojai:

  • Biuro reikmenų, raštinės reikmenų, žaislų ir žaidimų bei dovanų platintojai;
  • Mažmeninkai ir didmeninkai, internetiniai mažmeninkai, universalinės parduotuvės ir prekybos centrai;
  • Specializuota mažmeninė prekyba, įskaitant raštinės reikmenis, dovanų, pomėgių, meno ir knygų parduotuves;
  • Mokyklos, universitetai ir švietimo įstaigos;
  • Verslo dovanų,priemokų ir reklaminių produktų pirkėjai;
  • Mažų, vidutinių ir didelių organizacijų biurų, pirkimų vadybininkai.

Susisiekite

Gintarė Zlatkienė

Gintarė Zlatkienė

Projektų vadovė

Telefonas
+37067936330
El. paštas
gintare@autare.lt