2023-09-27 ‒ 2023-09-29

POLAGRA 2023

Poznan International Fair

Poznań International Fair, Głogowska, Poznań, Poland

Verslo kelionių organizatorius  “Autarė” kviečia aplankyti  vienose didžiausių Centrinės bei Rytų Europos regionuose maisto produktų, gėrimų, gastronomijos, maisto pramonės, pakavimo technologijų ir logistikos parodose Poznanėje (Lenkijoje)

POLAGRA 2023

daugiau apie parodą rasite https://www.polagra.pl/en

POLAGRA 2023 – tai maisto produktų, gėrimų, maisto pramonės, pakavimo technologijų ir logistikos paroda. Paroda vyksta nuo 1985 metų, kartu vyksta POLAGRA-TECH, POLAGRA-GASTRO, TAROPAK  parodos.
Praeitais metais dalyvavo 262 dalyviai iš 25 šalių ir apie 17 000 lankytojų.

Pagrindiniai parodos sektoriai:Gastronomijos salonas (įrengimai ir mašinos gastronomijai, prekybai, vešojo maitinimo įstaigos, aksesuarai, įrengimai, pakuotas bei fasuotas maistas, transportvimas ir t.t. ); Maisto produktų ir gėrimų salonas (mėsa ir mėsos gaminiai, kiaušiniai ir vištienos gaminiai, pieno produktai, žuvis ir žuvies gaminiai, duonos gaminiai, konditerijos gaminiai, daržovės, vaisiai, grybai ir jų gaminiai, bulvių gaminiai, mineralinis vanduo ir nealkoholiniai gėrimai, riebalų ir aliejaus produktai, maisto koncentratai, prieskoniai, šaldyti produktai, medus ir bitininkystės produktai, vaikų maistas, ekologiški ir dietiniai produktai, bakalėja ir t.t. ); Alkoholio ir vyno salonas( spirito gamybos gaminai: balta ir spalvota degtinė, viskis, brendis, likeriai, konjakai, vyno gaminiai ir t.t.); Franšizė: maisto produktų franšizingo tinklai, maitinimo įstaigų franšizingo tinklai ir t.t.); Parduotuvių įranga( projektavimas, parduotuvių įrengimas, prekybos įranga, mobilūs pardavimo taškai, apšvietimo technologijos, išorinė neoninė reklama, paslaugos, pardavimo rėmimas, signalizacijos, administraciniai įrenginiai) ; Taropak parodoje bus pristatoma ( Žaliavos ir pusfabrikačiai, pakavimo medžiagos, pakuotė ir pagalbinės įpakavimo priemonė, smašinos ir pakavimo įrenginiai, dalykinė literatūra ir t.t.); Polagra-Tech( Šiemet ši paroda bus suskirstyta į tris tematinius salonus: kepimo ir konditerijos, pieno pramonės mašinų ir įrangos, maisto pramonės mašinų ir įrangos ir t.t.).

 
 

Lankymo sąlygos

Kelionės programa:

Rugsėjo 25 d.  600 val. išvykstame iš Vilniaus nuo „Panorama“ viešbučio, Sodų g. 14;

730 val. iš Kauno nuo “Statoil” degalinės Savanorių pr. 404, Kaunas. Diena kelionėje, vakare atvykstame į viešbutį Lenkijoje. Grupės apgyvendinimas viešbutyje. Poilsis po kelionės. Nakvynė.

Rugsėjo 26 d.  700 - 800 val. pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių vykstame į parodų rūmus. Parodos lankymas, laisvas laikas. Po parodos vykstame į viešbutį. Nakvynė.

Rugsėjo 27 d. 700 - 800 val. pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių vykstame į

parodų rūmus. Parodos lankymas, laisvas laikas.

Po parodos vykstame į Lietuvą. Nakvynė autobuse.

Rugsėjo 28 d.  Ryte grįžtame į Lietuvą.

 

Kelionės kainą sudaro:

  • Kelionė autobusu: garso-vaizdo aparatūra, kondicionierius, karštas vanduo kavai ir arbatai.
  • Kelionės vadovo paslaugos.
  • 2 nakvynės gerame 4* viešbutyje  Poznanėje (su pusryčiais).
  • Kelių ir ekologijos mokesčiai.
  • Pervežimai: viešbutis – paroda / paroda – viešbutis.

 

Susisiekite

Gintarė Zlatkienė

Gintarė Zlatkienė

Projektų vadovė