2022-11-08 ‒ 2022-11-10

PRIVATE LABEL & LICENSING MIDDLE EAST 2022

Parodų centras Dubai World Trade Centre

Dubai World Trade Centre

Private Label & Licensing Middle East yra VIENINTELIS renginys didžiuliame regione, skirtas suburti pasaulinius gamintojus, susitikti su stipriausiais mažmenininkais ir didmenininkais, el. pardavėjais ir produktų kūrėjais iš absoliučiai bet kurios pramonės šakos, kuri nori išplėsti savo maisto ir gėrimų bei kitų greito vartojimo prekių (FMCG) produktų linijas. Dalyvaukite didžiausiame Vidurinių Rytų ir Šiaurės Afrikos regione privačiame prekių ženklų ir licencijavimo renginyje, kurio metu bus pasiūlyta produktų iš daugiau nei 26 pasaulio šalių ir susisiektumėte su jūsų verslui reikalingais žmonėmis. „Private Label and Licensing Middle East“ renginys sukuria platformą ir galimybę parodoje susitikti su daugybe didelių mažmenininkų ir FMCG milžinų. Private Label & Licensing Middle East 2022 yra neprilygstama platforma, apimanti maisto ir ne maisto greito vartojimo prekes, ir vienintelis pramonės renginys, skirtas sujungti privačių prekių ženklų tiekėjus, prekių ženklų licencijų išdavėjus ir sutarčių kūrėjus maisto ir gėrimų bei mažmeninės prekybos pramonėje Vidurinių Rytų ir Šiaurės Afrikos regione.

Private Label & Licensing Middle East vyksta kartu su kitomis maisto pramonės sektoriaus parodomis: Gulfood Manufacturing, GulHost, ISM Middle East, Speciality Food Festival. Visos kartu parodos pritraukia milžiniškus kiekius tikslinių lankytojų.

Raskite naujų naujų produktų, užmegzkite naujus kontaktus ir atraskite naujų idėjų, kurios padidins jūsų verslo pelningumą!

 

Parodoje Private Label & Licensing Middle East pristatomis sektoriai:

Maistas ir gėrimai: maisto produktai, pagardai, padažai ir prieskoniai, produktai iš ankštinių augalų, grūdų ir javų, užtepėlės, medus ir uogienės, pieno produktai, mėsa ir paukštiena, šaldytį maisto produktai, gėrimai, premium maisto produktai ir gurmaniškas maistas, etninis maistas, halal maistas, ekologiškas, sveikas ir organiškas maistas, riebalai ir aliejai, naminių gyvūnėlių maistas.

Plataus vartojimo produktų sektorius: veido ir kūno kosmetika, odos priežiūra, vonios kosmetika, kvepalai ir dezodorantai, plaukų kosmetika ir priežiūra, apsaugos nuo saulės kosmetika, kūdikių priežiūros priemonės ir kosmetika, pramoninė ir profesionali kosmetika ir priežiūros priemonės, skalbimo priemonės, namų buities priežiūros priemonės, automobilių kosmetika, popierius ir plastikas, sodas ir laisvalaikis (baldai, dekoracijos, apšvietimas, griliai), vasaros prekės, sporto ir aktyvaus laisvalaikio prekės, namų dekoracijos, interjero detalės, namų kvapai, valgio gaminimo prekės, namų priežiūros prekės, vaikų prekės ir žaislai, naminių gyvūnų priežiūros prekės, sezoninės prekės, kalėdinės prekės ir dovanos, amatininkų dirbiniai, dovanų pakavimas, licenzijavimas, marketingas, konsultacijos.

Dalyvavimo sąlygos

Dalyvavimo sąlygos:

Registracijos mokestis:                                    1000 AED

Marketingo paketas                                         1200 AED

Parodos dalyvio draudimas                             600 AES

1 kv.m. neįrengto parodinio ploto:               1660 AED/ 1 kv.m.

Į kainą įskaičiuota: parodinio ploto nuoma, bendra apsauga, praėjimų tarp stendų valymas.

1 kv.m. ploto su standartiniu įrengimu:       1945 AED/1 kv.m.

Į kainą įskaičiuota: parodinio ploto nuoma, konstrukcijų nuoma ir montažas, kiliminė danga, užrašas ant stendo (iki 15 ženklų).

 

Kainos nurodytos be PVM.

 

Daugiau apie parodą rasite: https://www.prime-expo.com/

Private-Label-ME-2022-Event-Prospectus-m24.pdf

Susisiekite

Justė Bliujūtė

Justė Bliujūtė

Projektų vadovė.

Telefonas
+37061144772
El. paštas
juste@autare.lt