2023-05-09 - 2023-05-11

RAILTEX / INFRARAIL 2023

Parodų centras NEC Birmingham

NEC, Birmingham Birmingemas, Jungtinė Karalystė

RAILTEX / INFRARAIL 2023 RAILTEX / INFRARAIL 2023

„Railtex / Infrarail“ yra geležinkelių įrangos, infrastruktūros, technologinių naujovių visoje geležinkelių tiekimo grandinėje paroda Anglijoje, kuri atveria galimybes joje dalyvaujančioms kompanijoms pristatyti save ir plėstis į Jungtinės Karalystės ir aplink esančių regionų geležinkelių  rinką.

„Railtex / Infrarail“  vyks jau 7 – tąjį kartą,, pirmoji jų vyko 2013 metais. Paroda yra žinoma kaip pirmaujantis renginys visai geležinkelių pramonei Jungtinėje Karalystėje. Paroda atspindi dinamiškus sektoriaus pokyčius ir ateities geležinkelių tinklo viziją. Renginys yra ypač patrauklus pasirinkimas geležinkelio specialistams, ieškantiems naujausių technologijų, ir ideali platforma keistis žiniomis ir nuomonėmis apie naujausius pramonės pokyčius.

2023 m. paroda suteikia precedento neturinčią galimybę vėl susitikti su senais ir naujais kolegomis, naujais verslo partneriais ir sprendimų priėmėjais, sukurti konkurencinį pranašumą, pasiekti tikslinę auditoriją. 2022 m. parodoje „Railtex / Infrarail“ dalyvavo 130 įmonių, parodą aplankė daugiau nei 3,700 lankytojų iš 14 Jungtinės Karalystės regionų, taip pat Turkijos, Italijos, Vokietijos, Olandijos ir Šveicarijos šalių.

Pasiūlymai

RAILTEX / INFRARAIL 2023

Dalyvavimo parodoje pasiūlymas
  • Nuo: 310 GBP
Užsakyti

 

„Railtex / Infrarail“ apima visus geležinkelių technologijų aspektus ir suteikia galimybę pagrindinių sričių: riedmenų, technologijų, bėgių kelio ir infrastruktūros bei signalizacijos gamintojams pademonstruoti naujausias technologijas. Paroda taip pat suteiks galimybę kurti verslo santykius  daugelio kitų specializuotų produktų, būtinų efektyviam ir saugiam geležinkelių ir viešojo transporto sistemų veikimui, tiekėjams.

Renginyje bus atstovaujama daugiau nei 180 kategorijų produktų ir paslaugų. Jei tiekiate produktus ir paslaugas bet kurioje iš šių sričių, tada dalyvavimas "Railtex / Infrarail 2023" turėtų būti jūsų rinkodaros plano dalis.

Parodoje eksponuojama: riedmenys; geležinkelių civilinė inžinerija; trasos projektavimas; tiekimas ir statyba; bėgių kelio ir infrastruktūros priežiūra; elektrifikavimas, signalizacija ir ryšiai; dirbtuvių įranga ir paslaugos; įrengimai; saugos ir apsaugos sistemos; elektros gaminiai ir įranga; matavimo, stebėjimo ir testavimo sistemos; informacinės technologijos; stoties įranga ir technologijos keleiviams; žmogiškieji ištekliai ir profesinė sveikata; konsultacijos ir specializuotos paslaugos.

 

Daugiau apie parodą: Parodos puslapyje

 

Susisiekite

Justė Bliujūtė

Justė Bliujūtė

Projektų vadovė.

Telefonas
+37061144772
El. paštas
juste@autare.lt