2023-02-15 ‒ 2023-02-16

REBUILD UKRAINE 2023

WARSAW EXPO XXI

Ignacego Prądzyńskiego 12/14, 01-222 Warszawa, Lenkija

ReBuild Ukraine“ – laiko ir sąnaudų požiūriu efektyviausias renginys, siekiant pristatyti Ukrainos šalies atkūrimo projektus, medžiagas, technologijas, įrangą ir investicijas. Nuo karo nukentėjusios Ukrainos ekonomikos atstatymui, parodos dalyviai ir organizatoriai daugiausia dėmesio skirs infrastruktūrai, pramonei ir pastatams. Renginys suteiks galimybę sužinoti apie naujus bendradarbiavimo būdus siekiant atkurti šalį. Parodą organizuoja sėkmingą parodų organizavimo patirtį turinti tarptautinių parodų kompanija „Premier Expo“, kuri siekia valstybių ir privačių asmenų bendradarbiavimo, investicijų ir tarptautinės prekybos vystymo. Rusijos teroro išpuoliai, prasidėję 2022 m. vasario 24 d., besitęsiantys iki šios dienos, padarė didelę žalą Ukrainos žmonių socialinei gerovei, infrastruktūrai, verslui: sugriauti keliai, oro uostai, geležinkeliai, tiltai, laivų uostai, įmonės, mažmeninės prekybos įmonės ir prekybos centrai, sandėliai, vaikų darželiai, švietimo įstaigos, maldos namai, muziejai, medicinos įstaigos, gyvenamieji pastatai ir kt., tad kviečiame Jus sudalyvauti rekonstrukcijos projekte, kurio biudžetas siekia 750 BLN USD.

Parodos dalyviai:
Statybos pramonės atstovai (statybinė įranga; apdailos medžiagos; statybinės medžiagos; langų ir fasadų sistemos; pastatų izoliacija; modulinė konstrukcija; apsaugos sistemos; statybinių medžiagų gamybos mašinos; šilumos generavimas ir šilumos sistemos bei šilumos perdavimas; šaldymo ir oro kondicionavimo bei vėdinimo sistemos; vandens tiekimo technologijos ir vandens valymas; nuotekų tvarkymas; speciali technika civilinei ir pramoninei statybai bei energetikos objektams; montavimo technologijos; kelių tiesimo įranga, technika ir įranga greitkelių, geležinkelių, oro uostų tiesimui; sunkvežimiai ir statybinės transporto priemonės; krovinių kėlimo įranga ir statybiniai kranai; elektros laidai; elektros energijos gamybos įranga; kabelių / vamzdžių klojimas; sunkvežimių ir priekabų gamintojai; pakrovimo įranga; andėliavimo sistemos; geležinkelio lokomotyvų, vagonų gamintojai ir kt.)
Tarptautinės finansų institucijos / donorai / investuotojai (tarptautinės finansų institucijos; tarptautinės asociacijos; Europos Sąjungos asociacijos; vyriausybinės organizacijos; ambasados; tarptautiniai fondai; tarptautinės ekonomikos racionalizavimo asociacijos; tarptautinės prekybos asociacijos; investuotojai; tarptautinės korporacijos ir kt.)
Biudžetinės įstaigos (vietinės valdžios institucijos; būsto administravimo institucijos; Ukrainos teritorinės bendruomenės, kurias sunaikino / apgadino karas).

Kodėl paroda vyks Varšuvoje, Lenkijoje?
Dalyvių saugumo užtikrinimas;
Patogi logistika;
Varšuva yra arti Ukrainos, tad lengvai galime pasiekti Ukrainos vietos bendruomenės lyderius.

Dalyvavimo sąlygos

360 €

Registracijos mokestis

250 €

1 kv. m. tuščio parodinio ploto

Į kainą įskaičiuota: ploto nuoma, praėjimų tarp stendų valymas ir stendo apsauga. (Elektra į kainą neįskaičiuota, už ją reikia mokėti atskirai)

300 €

1 kv.m. įrengto parodinio ploto:

Į kainą įskaičiuota: ploto nuoma, galinės ir šoninės sienos, kilimas, stendas su įmonės pavadinimu, 1 stalas, 2 kėdės, šiukšlių dėžė, pakaba, elektros jungtis 220 V (1 kW, įskaitant suvartojimą), 1 kištukinis lizdas ir 1 taškinis šviestuvas, praėjimų tarp stendų valymas ir stendo apsauga.

 

Parodinio ploto nuoma su 2 atviromis sienomis + 10%

Parodinio ploto nuoma su 3 atviromis sienomis + 15%

Parodinio ploto nuoma su 4 atviromis sienomis + 20%

Kainos nurodytos be PVM.

 

Susisiekite

Nida Venslovė

Nida Venslovė

Projektų vadovė

Telefonas
+37067094462
El. paštas
nida@autare.lt